Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok nektek bejön ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok nektek bejön ha egy srác verset vagy zenét ír nektek szerelemből?

Figyelt kérdés

2013. aug. 27. 23:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igen, ez szerintem nagyon aranyos :) de inkább zene, mint vers :)
2013. aug. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%
A verstől kellemetlenül érezném magam, zenét már kaptam.:) Mondjuk csak instrumentááál, de jobb is, a romantikus szöveg szintén kellemetlenül érintene. De azt a számot nagyon szeretem, ami nekem készült.:)
2013. aug. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

romantikus meg minden és tényleg aranyos, de nekem nem.

kövezzetek meg, de olyan kis esetlen versek meg zenék és egyszerűen nem tudom hogy kezelni.

ettől függetlenül sok lánynak bejön szerintem.

17/L

2013. aug. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ku*va édes
2013. aug. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Igen, bejön(ne)
2013. aug. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha már jobban ismerjük egymást és nem túl nyáladzós, akkor igen.
2013. aug. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A vers nem, mert utalom az osszes verset a vilagon, a zene bejonne, de csak ha nem nyaltenger. 19L
2013. aug. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Nekem nagyon bejön...sőt..az minden álmom,hogy egy srác énekeljen nekem vagy zongora vagy gitár..vagy bármi,ami muzikális...de sajnos..elég kevés fiú van mostanában ilyen...aki meg ilyen lenne,őt meg némelyik lány nemtudja értékelni..: / :)
2013. aug. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kapcsolat elején még túl sok. De egyébkén egy nagyon szép, romantikus gesztus. Én biztosan nagyra értékelném :)
2013. aug. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 starrysky válasza:
Nagyon örülnék neki, és még ha nem lenne olyan tökéletes a vers/zene, akkor is nagyon megköszönném, hisz tudom, hogy milyen nehéz megfogalmazni az érzéseinket, és papírra vetni. Sokkal többre becsülném bármilyen ajándéknál. Nagy valószínűséggel sosem fogok ilyet kapni, kevés fiú van, aki írna ilyet a szerelmének..:/ Viszont vannak, akiknek ez nem tetszik. Minden lány más és más.
2013. aug. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!