Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ha adott egy részeg,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha adott egy részeg, szép, bevállalós csaj akinek nincs barátja és vágyik a szexre, akkor mennyire vagytok benne vele egy kis kalandban?

Figyelt kérdés

2013. aug. 30. 01:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Simán nem.
2013. aug. 30. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
54%
Általában az összes csajt akit felszedek ez jellemzi egy éjszakára:D
2013. aug. 30. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
68%
Van annyi gerinc bennem, hogy nem használok ki egy részeg nőt!
2013. aug. 30. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Èn erre csak annyit mondok : GET EXPERIENCE
2013. aug. 30. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Ha ő is akarja akkor mèrt ne

Ugyan ugy vigyázok rá

De ha nem akarja akk meg haza is kísèrem

A get experiences voltam

2013. aug. 30. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Semennyire.
2013. aug. 30. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
És van kedve most valakinek velem?:)
2013. aug. 30. 01:10
 8/16 anonim ***** válasza:
Meg hát! :D
2013. aug. 30. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 DreamWeaver ***** válasza:
Szép, bevállalós, nincs barátja, vágyik a szexre..., ez mind szép és jó! A példádban én egy totál ismeretlen fazon vagyok, akit akkor lát először a lány, igaz? Ha megivott két pohár bort és kicsit spicces, összemelegedünk, meg van a kölcsönös szimpátia, miért ne? :) Ha annyira részeg, hogy nem tud magáról, akkor nem tud józanul dönteni arról, hogy kivánja a szexet, vagy sem. Ergo nekem abban mi élvezet van? Neki abban mi az élvezet? Ha meg utána elmegy a sztorival a rendőrségre, hosszú időre elzárhatnak, mert nemi erőszaknak minősül az eset.
2013. aug. 30. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Csak ha akarja :Dd

Most veled?? Miért ne? :p

2013. aug. 30. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!