Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak akkor tetszem neki ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak akkor tetszem neki ha részeg? (lent) 19/L

Figyelt kérdés
Szóval részegen,de igazából akkor is ha pl:csak két sört iszik egyből flörtöl,fogdosna(amit mondjuk nem igazán engedek) meg stb,de minden ilyen alkalommal,szóval nem csak 1-2-szer viselkedett így ...Arra rájöttem saját kútfőből is hogy maximum szexet akarna.Viszont józanon semmi nincs.Rákérdezni nem nagyon volt alkalmam,mert amúgy általában hármasban találkozunk,úgy hogy a bátyám is ott van,mert a bátyámmal jó barátok.Egyszer egy más szituációval(csajról szó sem volt akkor)kapcsolatban szóba jött bátyámmal köztük ilyen,a srác annyit reagált hogy ez hülyeség hogy XY(róla volt szó)csak azért csinálta mert részeg volt,meg hogy szerinte ez egy hülye szöveg(az hogy azért tette csak mert részeg volt).Amúgy más,komolyabb témákban részegen őszintébb általában.Gondoltam már arra hogy józanon azért nem olyan mert mégis eszébe jut hogy a barátja húga vagyok,és ez gátolja,vagy nem tudom.Szerintetek csak azért mert részegen már mindegy neki hogy kit d*gna meg,csak én épp ott vagyok?

2013. aug. 12. 02:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Hááát... sanszos...sajnállak kedves kérdező! Nem lehet most túl jó neked! :S
2013. aug. 12. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Részegen az ember azt mondja amire igazán vágyik de józanul nem meri kimondani. Ha azt mondja dugna akkor annyit is akar.
2013. aug. 12. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ittasan van bátorsága nyitni feléd.

de ha nála a nyitás a taperolás,akkor ritka egy paraszt ember,vagy te vagy olyan kaliberű csaj hozzá képest,aki ezt a szintet hozza ki belőle.

vagyis bepróbálkozik ilyen taplón és ha lesz valami akkor örül,ha meg nem az sem egy nagy kudarc,mert nem vagy annyira jó csaj,hogy ez izgassa.

2013. aug. 12. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne foglalkozz vele. Piásan csak a gátlások oldódnak, nem az igazi érzelmek jönnek elő. Ha valóban bejönnél neki és akarna is valamit tőled, akkor erre józanul is utalna valahogyan.
2013. aug. 12. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Részegen max elszántabb és öszintébb, de sanszos hogy józanul is tetszel neki csak fél elmondani. Beszélj vele, és fontos hogy ha tetszik neked ezt mond meg neki és kérdezd meg hogy te is tetszel e neki. Ha nem tetszik neked akkor meg ne érdekeljen hogy mért csinlja.
2013. aug. 12. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ahol születtem, ott régen sokat beszélgettem az öregekkel, csak üldögéltem velük. Akkor mondta az egyik öreg, hogy az alkohol mint a harag, ok nélkül ad motivációt a cselekvésre.


Ha ezt vesszük alapul, akkor nincs semmi értelme megítélni valakinek a viselkedését amikor iszik.


Én hülyeségnek tartom ezt a részeg ember igazat mond, dehogy mond igazat meg cselekszik úgy, a részeg és a hülye ember két külön dolog, maximum a hülye részeg ilyen. Inkább azt mondanám, hogy túl sok motivációja van és meggondolatlanul, ok nélkül cselekszik, attól függően hogy az alkohol miatt hogy érzi magát, ha boldog akkor szeretné fokozni a boldogságérzetet, ezért könnyebb szexelni azzal aki ivott eleget.


Amit fogadj meg, aki iszik az iszik és kiszámíthatatlan mit csinál, ezért mindig az alapján ítéld meg amikor józanul cselekszik, mert hát olyan a való életben, ne pedig úgy, amikor részeg.


Ha a való életben távolságtartó, akkor csak a pia hatására akart valakivel lefeküdni, hogy jobban érezze magát. Ennyi az egész, ha józanul nem udvarol, akkor ennyi.

2013. aug. 12. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!