Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek szerintetek?

Figyelt kérdés
Egy ideje nincs barátnőm pedig jóképű, kedves, normális srácnak tartanak, de nem járok bulizni és nem vagyok nagy dumás, extrovertált típus. Nagyon hiányzik már egy lány ölelése, érintése, kényeztetése. Mit tanácsoltok?
2013. aug. 30. 12:10
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
guminő
2013. aug. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

jóképű, kedves és normális vagy? tényleg?

akkor esetleg túl nagyok az igényeid vagy ilyesmi

2013. aug. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Próbálkozz mégis a beszélgetéssel olyan lányokkal akiknél látod, hogy megérdemlik, mert olyanok akik neked megfelelnének. Amúgy kíváncsi lennék az arcodra. Mondok őszinte véleményt, de ha nem akarod akkor nem kell. :)
2013. aug. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
keress barátnőt magadnak, és járj buliba, legyél dumás stb....
2013. aug. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

guminő ez jó :D de van már zsebpina is az diszkrétebb

am társkereső? én is szoktam néha ha unatkozom

2013. aug. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nos azt javaslom, hogy tegyél érte. Ne várd, hogy sült galamb be repüljön a szádba mert nem biztos, hogy megtörténik vagy későre épp. Ha van önbizalmad az már jó jel, vásárolj új ruhákat, menj szórakozni. Változtass kicsit magadon, légy rámenős, vagy épp nagy dumás - ez mondjuk lánytól függ de vess be mindent. Ne légy szürke és unalmas. Sok sikert!
2013. aug. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat. Nem érdekelnek a guminők és ilyen marhaságok...Egy kedves lányra vágynék, őt kényeztetném....
2013. szept. 1. 16:52
 8/8 anonim ***** válasza:
Keress tipikus rák csillagjegyű nőket ;). Majd valaki közülük ölel, kényeztet és meghallgatja a suttogásod... tudom, ez nem volt egy tipikus tanács, de az eddigi megfigyeléseim alapján ők azok, akik illenének hozzád. 23F
2013. dec. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!