Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért ilyen?

Figyelt kérdés

1 hete találkoztunk. Iwiw-en kapcsolatban volt. Közös kép az exével, és a csajáról is. Mikor szóltam érte, kitörölte a regisztrációját is, pedig csak rákérdeztem, ha már olyan régen szét mentek, miért hagyta úgy. Társkereső oldalakra belép, pont akkor amikor csetelünk este, és azt írja mindig, nem lépett be egyikbe se egy hete. Fb-n tele van a lapja az exétől kapott megosztásokkal. Őszinteségről, bizalomról ír, de így hogyan? Most láttam, hogy fent volt 2 órája fb-n, de nem válaszolt. Pedig van rá ideje. Én ezt nem értem. Azt mondta, hogy érdeklem, stb... Akkor miért csinálja ezeket?


Ja, és ne írjátok azt, hogy hisztis pic.sa vagyok meg ehhez hasonlók! Mert most nem erről van szó. Komoly kapcsolatot akar, ilyen dolgokkal.


2013. aug. 30. 13:56
 1/4 anonim ***** válasza:
1 hét után még nyilván nem fog úgy beszámolni mintha a felesége lennék, de ha komoly kapcsolatot akar akkor nyilván fontos az őszinteség. Az, hogy az exe mit oszt meg nála nem az ő hibája..gondolom nem akar bunkó módon viselkedni vele ezért nem törli. Az viszont elég fura ha fent van társkereső oldalakon. Miért nem beszéled meg vele..? Talán választ kapnál a kérdéseidre.
2013. aug. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*felesége lennél, bocs az elírásokért
2013. aug. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
pedig azt csinálja, mindenről beszámol! pl. tegnap is arról, hogy az exe felhívta őt, mert rosszat álmodott. minden lépéséről beszámol. már ha éppen olyanja van. azok a bejegyzések napi szinten mentek!!! nehogy már normális legyen ez.
2013. aug. 30. 14:09
 4/4 anonim ***** válasza:

szerintem azért társkeresőzik még mert 1 hete találkoztao, azért az nem olyan nagy idő, b ás c terveket is készít még, mert még nem érzi azt hogy komoly kapcsolatban lennétek, mert még csak 1 hete találkoztatok.

1 hét!!!! Vagy arra számítottál, hogy 1 hét után feléget minden hidat maga mögött? és ha pofáraejted jöv7en, kezdhet mindent elölről...

lehet az exét is ezért tartja még talonban, mert ha bedől mindenn akkor még onnan leeshet neki egy-két nosztalgiadugás

2013. aug. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!