Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon azért lehet elég sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon azért lehet elég sok "furcsa" viselkedésű lány és fiatal nő, mert ilyen körülmények között nőttek fel?

2013. aug. 22. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:
The looser virgin started theorycrafting ;)
2013. aug. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez mikor volt így, a múlt évezredben?
2013. aug. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
sajnos én sok ilyet ismerek, én is így nőttem fel, csak belőlem pont nem azt hozta ki hogy megfelelni akarjak a férfiaknak, hanem hogy kézzel-lábbal harcoljak az ilyen elnyomás ellen. de tény hogy sok nő él és nevelkedett így.
2013. aug. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Hanariko ***** válasza:
sok ilyen van, az tény, de szerencsére még nem ez az általános viselkedési mód Magyarországon, a linkelt kérdés szerintem túloz azzal hogy csak ritka kivételek vannak.
2013. aug. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ilyen családban nőttem fel, de engem nem tudtak így megtörni, mindig lázadtam ellenük, ami sok lelkiterrort és verést vont magával, de mindig ott volt előttem hogy már csak x évig kell ezt kibírnom és érettségi után elmegyek egyetemre az ország másik felébe. 16 éves koromban elkezdtem dolgozni hétvégente, hogy legyen elég pénzem rá.

Nem lettem elnyomott, inkább pont hogy nagyon határozott és független, amivel sok férfi nem bír megbírkozni. Olyat meg még nem találtam, aki elég erős jellem legyen, akivel működhetne hosszútávon egy kapcsolat.


21L

2013. aug. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Van benne igazság, láttam már ilyet a környezetemben. Van aki emiatt lesz furcsa, más meg más miatt, másképpen. De az tény hogy a családi körülmények nagy kihatással vannak az ember egész életére. Engem pl. egyedül nevelt fel anyukám, ezért én meg túl önálló lettem, egyedül élek, mindent megoldok magamnak és a férfiak ebből azt szűrik le hogy "ja, ez mindent megcsinál egyedül, és még jól is érzi magát így, akkor minek kellek ide én?"
2013. aug. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!