Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan sokat hallani azokat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan sokat hallani azokat a mondatokat, hogy "bezzeg az igazi férfiak", meg "egy igazi férfi bezzeg ezt vagy azt csinálná", ellenben "igazi nős" mondatok nincsenek. Miért?

Figyelt kérdés
Tehát kinézettől, anyagi helyzettől és mindentől eltekintve IS léteznek azok, mikor a gőgös feleség a férje fejéhez vágja, hogy "bezzeg ha igazi férfi lennél, akkor...!", ellenben soha, sehol, semmilyen rétegben, semmilyen körülmények közt semmit nem lehet hallani az "igazi nőkről", mint viselkedési formáról. Hogy is van ez?

2013. aug. 30. 21:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Tesó... Nem tudod mit szabadítottál a világra... :/
2013. aug. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

hogyne lennének igazi nős mondások

egy igazi nő sosem alázkodik meg a férfi előtt


pl.

2013. aug. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Mert az igazi nőnek kiszámithatatlan a viselkedése, tettei!
2013. aug. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Öcsém, kinyitottad Pandora szelencéjét.
2013. aug. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
52%

Miért? Hogy is van ez? Megannyi kérdés.

Mindenki csak azt hallja meg, amit meg akar hallani.

Te meg soviniszta vagy és buta.

2013. aug. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
A jóó asszony mindent megbocsájt!
2013. aug. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

#5


Sajnos nem készültem feminista támadásra. Kérlek magyarázd meg, hol van ítélkezés vagy vélemény nyilvánítás a kérdésemben! Tényeket írtam le. Pont.

2013. aug. 30. 21:17
 8/21 anonim ***** válasza:
az igazi férfi nem kap ilyen mondatot...
2013. aug. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Az egész egy ítélkezés. Ezek csak szerinted tények, de messze nem tükrözik a valóságot. Az én környezetemben pont a nők nem tudnak megfelelni a párjuknak, mert ha például vékonyak - akkor az a baj, hogy nincs nagy mellük. Ha ducibbak, akkor túl kövérek. Szerinted a nőknek olyan nagyon könnyű? Én is támadhatnék mindennel a férfiak ellen, mégsem teszem, mert nem vagyok az általánosítás híve. Az csak a sekélyes, buta emberek kiváltsága.

Még szerencse, hogy a párom nem olyan, mint te.

2013. aug. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

A nyolcas meg jól mondja. Mi van, ha bennetek van a hiba, és tényleg nem vagytok IGAZI férfiak?

Te észhuszár.

2013. aug. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!