Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek van olyan nő/férfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek van olyan nő/férfi, aki ha felbukkanna, elhagynátok a párotokat?

Figyelt kérdés

Őszintén! Mindenkinek van egy igaz, nagy szerelme. Van akinek szerencséje van és mellette élhet, de van, akinek nincs ilyen mázlija. Sokan élnek látszat kapcsolatban, sokszor magukkal hitetik el, hogy ez a tökéletes kapcsolat. Persze nem elítélendő, hiszen senki sem szeret egyedül lenni.

De mit tennél, ha lehetőséget kapnál a számodra igazitól?

Vagy történt már veled ilyen? Mi lett belőle?



2013. aug. 21. 21:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Volt ilyen, és nem kezdenék vele újra semmit, maximum csak kúrogatnám, mert ahhoz értett a nő.
2013. aug. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
nincs
2013. aug. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Volt egy lány, akivel elég hirtelen ért véget minden. Ő az első az életemben. Ha visszatérne, egy kezdődő kapcsolatot feladnék érte, de egy hosszú, tartalmasat semmiképp, nem ér annyit. Viszont befejezném, amit akkor nem sikerült.
2013. aug. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
nincs:)
2013. aug. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Didiiayer ***** válasza:
nincs
2013. aug. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nincs ès nem is lesz :)
2013. aug. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A férjem a második nagy szerelmem. Nemrég jelentkezett az első, félreérthetetlen célzással, ráadásul elég komoly szándékú célzással. Elküldtem. Nincs olyan, akiért elhagynám a párom.
2013. aug. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Én is azt hittem, hogy nincs.. :)

4 és fél éves kapcsolatomat fejeztük be nem rég, ami úgy indult, hogy azt hittem már vele fogom leélni az életem.


Bár egy kicsit bonyolult a helyzet, mert előkerült az a srác, akinek én voltam az igazi. Most egyedül vagyok, ő még nem is tudja, hogy szakítottunk, de a döntésben segített, hiszen nem szerethetem a párom, ha közben másra vágyom.

Bár a kapcsolatot nem merem felvenni vele. Eddig olyan egyértelmű volt, hogy engem akart, mert nem egyszer mondta is, de most félek az elutasítástól. És most amúgy sem árt egy kicsit átgondolni a dolgaim, de azóta is az motoszkál a fejemben, hogy mi lenne, ha lépnék felé.

2013. aug. 21. 22:01
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

LÉPNED KELL AZ ÚJ FELÉ!!!


God

2013. aug. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Taylor Lautner.

Ő életem legnagyobbik szerelme. Őérte bármilyen kapcsolatot feldobnék, legyen az hosszú illetve rövidtavú. Még akkor is ha csak egy éjszakára kellenék neki, én meggondolás nélkül futnék!

Benne biztos nem csalódnék annyit, és nem bántana meg annyiszor. Igazából semmi esélyem sincs arra, hogy valaha is találkozhassak vele, ezzel tisztában vagyok, de az összes többi férfiúban csalódtam már, és kell valami remény nekem is:)

2013. aug. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!