Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ilyen lehetséges?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ilyen lehetséges?

Figyelt kérdés
Sziasztok, szerintetek egy olyan nő, aki férjnél van és gyerekei is vannak vonzódhat nőhöz (is), vagy ilyen állapotban full heteronak minősül az illető? Köszi a normális válaszokat!
2013. aug. 30. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát.. volt részem hármasban, de szerintem hetero vagyok.
2013. aug. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen lehet, nem, nem minősül heterónak.
2013. aug. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
:)
2013. aug. 30. 21:20
 4/7 anonim ***** válasza:
az érzelmi hovatartozás nem függ a családi állapottól
2013. aug. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ergo ha valaki pasival él és van gyereke attól még elcsábulhat egy nőnek? Mármint mennyi erre az esély?
2013. aug. 30. 21:23
 6/7 anonim ***** válasza:
persze, hogy elcsábulhat... nem lehet százalékos esélyt mondani, ez egyénenként változó. de szerintem ritkább, mint a nem férjnél levő nőknél.
2013. aug. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Gondolom a jeleit is nehezebb kiszürni..
2013. aug. 30. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!