Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 12 éves vagyok és elég lapos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12 éves vagyok és elég lapos vagyok! (Kicsit zavar. Remélem még van időm hogy fejlődjek! Tetszik 2 fiú! Egyikőjük velem egy idős a másik fiú 2 évvel idősebb! Van esélyem náluk?

Figyelt kérdés
Az idősebb fiú két éve tetszett meg! Falunapon táncoltam vele és utána mindig zavarba jöttem ha vele voltam...mostanra meg majdnem teljesen elmúlt ez az érzés! Akkor ez azt jelenti hogy régen szerettem most meg már nem vagy mi?? :O A másik fiút már nagyon nagyon régóta szeretem! Tudja is de nem tőrödik vele! Csináltam neki sütit ami nagyon ízlett neki és tökre örült mikor másodszor is megcsináltam (évzáróra) kijelentette hogy " Ha marad az az enyém mert ez a kedvenc sütim! Most mit gondoljak?? :$
2013. aug. 30. 21:47
 1/9 anonim ***** válasza:
nyócker
2013. aug. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sok-sok időd van még, menj, játssz a barátnőiddel és csináld meg rendesen a leckét. Különösen az angolt, és ha van, a másik nyelvet. Azoknál nincs fontosabb, a nyelvtudás biztosítja a jövődet.
2013. aug. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
12 évesen teljesen normális.:) Nekem csak 14 évesen kezdett nőni a mellem, most 16 vagyok és 85/B-s :D De ez genetika kérdése
2013. aug. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Aranyos vagy, én ismerkednék veled. :D
2013. aug. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sok itt a pedofil...
2013. aug. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Könyörgöm mond, hogy csak kamu az egész. 12 évesen mit akarsz te a melleiddel??? Menjél barbizni a szomszéd kislányokkal!
2013. aug. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azt gondolom hogy szereti a sütit.
2013. aug. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 legly ***** válasza:

Bőven van időd még fejlődni =)

Aki veled egyidős szerintem annál bepróbálkozhatsz.

Aki 2 évvel idősebb azt meg már nem szereted.



Üdvözlettel

Legly

2013. aug. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

3: Köszönöm akkor még időben vagyok! ^^

6: Az oké hogy fiatal vagyok...de nem ovis hogy barbizzak... -.-

7: Van benne valami :)

8: Szerintem sem szeretem már...csak múltkor is vele voltam aztán ilyenkor olyan furcsa érzés tölt el! De szerintem sosem nézett és soha nem is fog úgy nézni rám! :/

2013. aug. 31. 00:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!