Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Egyik fiú sokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Egyik fiú sokkal idősebb volt nálam a másik elérhetetlen a távolság miatt a harmadik megmikor össze jöttünk és szakítottunk utána kiderült hogy már mellettem van egy barátnője és a legutobbi meg letiltott msn-ről. Ezek után lehetek öngyi?

Figyelt kérdés
bakker ez nem lehet igaz:((
2010. jan. 17. 17:41
 1/7 anonim ***** válasza:
3 idióta pasi miatt??? még többezer közül választhatsz és van pár normális is :) amúgy meg nem a pasik miatt kell élni!
2010. jan. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
az egyedül lét megöl...
2010. jan. 17. 17:49
 3/7 anonim ***** válasza:
szedd össze a barátnőidet, menjetek el bulizni és szedj fel egy 4. pasit!!!
2010. jan. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Válaszd a sokkal idősebbet.
2010. jan. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
a sokkal idősebb 28 éves és az kb 10 év korkülönbség és ha mellette vagyok egy kicsit kellemetlenül érzem magam.De azért köszi mindenkinek
2010. jan. 17. 18:06
 6/7 anonim ***** válasza:

Hülye vagy, ha megteszed. Én is szopok most a csajok miatt, de ez van, majd jön egy normális.. vagy nem, de akkor meg melózok sokat, és veszek BMW-t :D


18F

2010. jan. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
jaj nemár, ezt sose értettem... hány éves is vagy? max 18? előtted az élet, egy csomó pasi van még a világon. ne görcsösen keresd, majd jön magától! és különben is, egyikbe se voltál szerelmes szerintem... mert ha hárommal kavartál, akkor egyikbe se voltál igazán belezúgva... ezért eldobni az életed? menj el bulizni, lógj a barátnőiddel, kapcsolódj ki, egy csomó lehetőség van hogy találj valami jó normális pasit... és a véletlenekről nem is beszélek :) ne legyél depis, mingyárt itt a tavasz meg a nyár, simán be lehet pasizni... ne rágódj ilyeneken...
2010. jan. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!