Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk nektek milyen testalkatú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek milyen testalkatú lányok jönnek be? Légyszi küldjetek képet, és írjátok oda, hány évesek vagytok!

Figyelt kérdés
Ja meg inkább "reális" képekre lennék kíváncsi,nyilvány a szupermodellek mindenkinek bejönnek,de hogy úgy a való életben milyenek tetszenek?
2009. nov. 1. 09:46
 1/6 A kérdező kommentje:
Van ilyesmi kérdés,tudom,de azokhoz nincsenek képek linkelve,és nem tudom,kinek mit jelent pontosan a "vékony",a "teltebb",a "normál" stb szavak.Például volt olyan válasz,h "vékony,de legyen egy kis pocija"--na az milyen már??:S Szóval,légyszi küldjetek képet:D
2009. nov. 1. 09:48
 2/6 A kérdező kommentje:
Vagy akkor legalább azt mutassátok meg,milyen egy vékony,egy normál,és egy "tetltebb,de nem kövér" lány O.o
2009. nov. 1. 10:03
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem tök8, hogy hogy nézel ki, az a lényeg, hogy önmagadat tudd adni és elhitesd a pasiddal(és persze magaddal is), hogy igenis én szép vagyok, jól érzem magam a bőrömben függetlenül attól, hogy hol van, hol nincs zsírpárna. Lehet vkinek tökéletes alakja mint egy szupermodellnek, ha belül üres. Amelyik srác meg csak arra utazik, hogy h néz ki kívülről annak egyértelmű, mik a szándékai...

Ennyi.


16/l

2009. nov. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezeket így elméletben én is tudom,de gyakorlatban mégse tartom igaznak.Egy kövér lány fele annyi fiúnak se fog tetszeni,mint egy vékony,és teljesen mindegy,milyen a személyiségük.Meg végülis csak azt kérdeztem,h milyen lányok "jönnek be",nem azt,h milyenbe tudnának szerelmesek lenni:)
2009. nov. 1. 10:42
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem a babaarcú hosszúcombú dús hajzuhatagú, gazellák jönnek be és fontos, hogy kellemes hangja legyen. A mell az nálam huszadrangú kérdés, ha már valami dudorodik az már elég


22F

2010. márc. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
na igen de ha 16 l gondolatára hangolódok akkor fontos: mosolygós (nem vigyorgós), humoros, intelligens, beszédes, szókimondó, találékony, legyen érzelmileg sokrétű, és vonzzák az újdonságok, szeresse az állatokat, és a természetet az esőt a villámlást, a fákat, legyen hobbija azon kívül, hogy alap,lol, meg csucsorítószájjal fotózza magát a tükörben.
2010. márc. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!