Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha ÁLLANDÓAN...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha ÁLLANDÓAN kihasználnak, hazudnak a pasik?! Egyikben sem bízok már! (? )

Figyelt kérdés

Régebben is állandóan csak ki akartak használni,igaz akkor naív voltam és volt hogy hagytam is..De most szeretnék végre valakit,csak valakit aki szeret és én is őt..

Nemrég meismerkedtem egy pasival,az elején minden jó volt,egyszerűen tökéletesnek tűnt,

még azt is mondta hogy el tudja velem képzelni az egész jövőjét.

Mindenről el tudtunk beszélgetni,elvoltunk,napi 10x is elmondta h szeret.

Erre benyögi,h neki ez nem megy,meg hasonló ,de már más nőkkel ismerkedik.-.-

GYŰLÖLÖM.olyanaokat mondott hogy undoritó.ezek után nem tudok senkibe megbízni,közben szerelmet szeretnék:( Mit tegyek:(( 17L


2013. aug. 31. 00:50
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Ja és nem az első eset,hogy az elején minden oké aztán meghülyülnek..
2013. aug. 31. 00:50
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
menj el egy drága koktélbárba
2013. aug. 31. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
75%
Ne legyél rib anc :)
2013. aug. 31. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Hehe, velem pont a napokban történt ilyen, csak a lány hátrált meg és állt össze újfent egy debillel.
2013. aug. 31. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Öngyili azért ne legyél.
2013. aug. 31. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

jaj te Lány most kezdődik a tényleges életed még, mit aggódsz?

eddig rossz pasikkal kerültél össze, de nyugi, akad még normális is

ha szép vagy és értelmes, úgyis lesz majd pasi, aki csak és kizárólag téged szeret, és melletted akarja leélni az életét


ez az élet rendje :)

2013. aug. 31. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Figyelj én olyan srác vagyok hogyha lenne barátnőm minden kívánságát teljesíteném nem használnám ki a szex se lenne olyan fontos 1-2 évig csak hogy szeressük egymást tehát vannak még rendes srácok is:)

16/F

2013. aug. 31. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Na ne vetítsd ki mások hibáit az ártatlan pasikra....attól h valaki f.@sz veled még nem lesz mindenki az :) vannak rossz tapasztalataid de ne keseredj el :) hidd el amenyi rossz történt veled, amennyi szomorúság ért annyi boldog percek fognak még rád várni :)
2013. aug. 31. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Az összes ilyen, nyugi.. vagy előbb vagy utóbb, de a végén az összesről kiderül. Akik azt gondolják, hogy nem, azoknak is csak helyzetbe kell kerülniük és hoppá.
2013. aug. 31. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Az összes ilyen, nyugi.. vagy előbb vagy utóbb, de a végén az összesről kiderül. Akik azt gondolják, hogy nem, azoknak is csak helyzetbe kell kerülniük és hoppá.


Hát kíváncsi lennék,hogy én ilyenné válnék-e mert szerinte kur vár nem. Nem tudom miért kell általánosítani,ti nők sem vagytok különbek sőt...

2013. aug. 31. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!