Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok nektek mennyire jön be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok nektek mennyire jön be ez az ember egy 10-skálán?

Figyelt kérdés

Ez a ember játsza a Vámpírnaplokbol Kol Mikelsont...


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



2013. aug. 31. 02:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez attól függ melyik képet nézem.. Olyan átlag 7-es mert van egy pár elég nyálasra sikerült kép, az az ujjatlan, fehér atléta szerű felső förmedvény.. Az jó, hogy nem ilyen kis piszakafa testalkata van, mikor kicsit borostás, össze van kócolva a haja egész férfias..Én nem szeretem a gyerek arcú pasikat..
2013. aug. 31. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Gyémántlány ***** válasza:
100%
Nekem nagyon, de nagyon nem jön be! Nem tudom, miért, de nem az esetem... Egy gyenge, 10/2-t kap.
2013. szept. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szmokingban nálam simán van 9-10, másban a kisugárzása már nem tetszik, szóval lecsúszik 6-7re.
2014. jún. 17. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!