Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért olyan bunkók az emberek?...

Miért olyan bunkók az emberek? (csajok)

Figyelt kérdés
Számos pl van,hogy csajok fiatalabb,idősebb mikor beszélgetni akarok velük,vagy kedvesen bókolni vagy érdeklődni vagy csak megszólítani,akkor pökhendi stílusban,lekezelően és bunkó módon válaszolnak és gyakran elküldenek a csába. Szóval mire föl van ez a bunkóság?

#ember #lekezelő ember #flegma ember
2013. ápr. 28. 17:43
 1/6 Nagy Banyapók ***** válasza:
100%
A bunkóságra általában nincs mentség, de őszintén szólva én sem vagyok túl lelkes, ha jártamban-keltemben leszólít egy vadidegen "bókolni vagy érdeklődni vagy csak megszólítani". Mit akarsz egyáltalán elérni mindezzel? Így elég nehéz csajozni :)
2013. ápr. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát nem udvarolni akarok így, nyílt utcán, de hát van számos szituáció amikor 2 idegen ember egy helységbe kerül vagy hosszabb ideig együtt kell várnia stb,akkor csak jobb ha társalog az ember nem? Sok ember alapból olyan,ha valaki hozzászól akkor sértőnek veszi,támadásként fogja fel,pedig a másik is ember, én pedig fiatal vagyok 31 és átlagos.
2013. ápr. 28. 18:52
 3/6 Nagy Banyapók ***** válasza:

A legtöbb ember nem szeret idegenekkel szóba elegyedni. Ez a szokás szerintem leginkább a vidéki nénikékre jellemző a távolsági buszon vagy az orvosi rendelőben :) Rájuk is leginkább azért, mert egyedül élnek és egész nap nincs kihez szólniuk. Őszintén szólva én fiatal, egészséges és alapvetően jó szociális érzékkel megáldott nőként nagyon nem szeretem az ilyen "beszélgetős megszólítós" embereket. Mert rögtön azon kell elgondolkozni, hogy ez most mi a fenét akarhat? Simán bolond, ki akar zsebelni és csak eltereli a figyelmemet, koldul, fel akar szedni, meg akar téríteni? Egy átlagember nem akar ilyen helyzetben ismerkedni, kapcsolatot teremteni idegenekkel.

A másik meg az, hogy nem látsz bele a fejébe. Lehet, hogy éppen gondolkozik valamin, siet, készül valamire, fáradt, rossz kedve van, el van foglalva a saját problémáival. És a mai világban mikor máskor tud az ember gondolkozni, ha nem ilyen sorbanállós-várakozós időszakokban? Na, és ilyenkor jön valaki, aki valami oda nem illő dologgal zaklatja. Egyszerűen kizökkented és nem tud veled mit kezdeni.

Én általában zenét hallgatok, vagy ha nincs kedvem zenét hallgatni, akkor is benne hagyom a fülest a fülemben. Meg sietek :) Csak mert egyszerűen ki akarom zárni a külvilágot, meg így tompítom a külső zajokat.

2013. ápr. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem, de akkor is illedelmesen, nem bunkó tahó módon tudtomra lehetne adni,hogy bocsi,nem akarok beszélgetni.
2013. ápr. 29. 20:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Én alapvetően igyekszem udvarias lenni... de azért van, amikor bunkó vagyok - pl. ha látják, hogy fülhallgató van a fülemben, de csakazértis böködik a vállam, vagy ha túlzottan személyeskedni kezd egy vadidegen pasas. De ha vki udvarias, köszön, és nem rögtön azzal kezdi, hogy nem érek-e rá vele vhova elmenni, akkor kedves vagyok.
2013. máj. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Az elég bosszantó amikor a csajok fülhallgatót hallgatnak mindig ha bárhová mennek. Így aztán hogyan szólítsa le őket egy férfi ha ismerkedni akarnak. Persze a nőknek mindegy nem őnekik kell kezdeményezni a pasiknál. Még így is találnak párt ha akarnak. De majd ha egyszer férfinak születnek megtudják milyen nehéz ismerkedni.
2023. máj. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!