Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerethet? Vagy miért csinálta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerethet? Vagy miért csinálta ezt?

Figyelt kérdés
Egy éve ismerkedtem meg a fiúval akibe szerelmes vagyok. Az egész nagyon hülyén kezdődött,odajött hozzám egy bulin és megkérdezte,hogy szexelünk-e,erre én jól leoltottam és elküldtem a fenébe. Ezek után pár nappal felkeresett és mondta menjünk el kávézni vagy valami,mondtam neki,hogy nem fogok vele lefeküdni és ha ezt akarja akkor hagyjon békén. Végül is összeismerkedtünk,jóba lettünk. Egész jól megvoltunk,együtt jártunk bulizni is,de be sem próbálkozott,mindig kiveséztük az "ügyeit" bár egy ideje már nem beszéltünk róla,lekoptatta rólam az idióta srácokat. 2 héttel ezelőtt mentünk egy buliba,ott adott nekem egy karkötőt amin a neve van. Másnap reggel anyám mondta,hogy volt nálunk és azt üzeni nekem,hogy el kell mennie meglátogatni valakit,nem értettem miért nem írt vagy mondta el személyesen... Tegnap az egyik fiú ismerősömmel mentem el bulizni.Együtt táncoltunk amikor valaki oldalról kiütötte a srácot,és ez a srác volt akibe szerelmes vagyok. Elkezdett valami olyasmit mondani nekem,hogy ő elmegy és én egyből leállok valakivel,felkapta a vizet és elment... Miután hazaértem kb 10 perccel később csöngettek ő volt az. Kérdeztem tőle,hogy mit akart azt mondta sajnálja.Aztán ezt kérdezte,hogy miért csinálta ezt,mire volt jó. Erre csak annyit tudott kinyögni,hogy ő nem tudja. Mondtam neki,hogy akkor jó éjt és becsuktam azt ajtót,mielőtt még valami olyat mondok amit megbánok... Mindig azt mondogatja,hogy én vagyok az egyetlen "nőstény" akit szeret meg persze az anyukája. Hívjam fel? Vagy mit csináljak?

2013. aug. 31. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:
semmit majd jelentkezik, de úgy néz ki eléggé beléd van esve :)
2013. aug. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Abból amit leírtál nagyon úgy néz ki, hogy birtokló típus, és hát ha igazam van akkor azoktól jobb óvakodni.
2013. aug. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hívd fel beszélj vele ha úgy van egyez meg vele hogy csak vele mész bulizni :) én se szeretem ha a barátnőm elmegy valahova mert tényleg szeretem és iszonyatosan féltékeny vagyok és rosszul esik hogy ő sok ember közt van és hát kitudja lehet leitatják vagy akármi sose lehet tudni.. :/
2013. aug. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mondjuk talalhatnál értelmes "pasit" ,aki nem elsőre akar ágybavenni te buta kis ripacs....WHAHAHA
2013. szept. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!