Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért utál engem ennyire? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utál engem ennyire? Mit csináljak? És miért csinálta ezt?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel együtt voltunk kétévig.. egész végig küzdöttem h az életét ne vágja tönkre..hazudott egész végig így nem értem el vele semmit.. csak h szenvedtem.. így szakítottam vele.. elkezdtünk úgy beszélgetni mint a barátok.. nem ment mert így is átvágott.. aztán ey hónapig csak facebookon beszéltünk de ott is csak úgy h néha írt, néha nem.. de amikor írt is csak azért h ne felejtsem el.. eljártam bulizni, barátokkal voltam és az h nem szenvedtem miatta annyira nem tetszett neki, h elkezdte írogatni : nem bír nélkülem élni.. és h nagyon szeret.. meg h bármit megtesz csak legyek vele.. én hülye belementem.. találkoztunk meg minden". de nem jöttem vele ismét össze.. csak közelemben volt.. onnastól kezdve megkeserítette az életem.. a barátaimat elveszítettem miatta és csak addig kellettem neki míg egyedül nem maradtam.. :(

2013. aug. 20. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:
az élet nem habostorta kislányom, te meg nem vagy hejcegnő
2013. aug. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ideje felébredni
2013. aug. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Ő úgy tűnik ilyen volt. Nem akarta, hogy te jobban érezd magad, és csak ő "szenvedjen", te pedig sajnos belerohantál a "csapdájába". Hogy veszíthetted el miatta a barátaidat? Am szerintem, ha tudod mi az oka, hogy már nincsenek veled (bár véleményem szerint az igazi barátok ilyenkor is mellegtted lettek volna), akkor meg kellene próbálnod velük beszélni. Egyszerre vagy akár kettesben, ahogy jobbnak érzed. Valószínűleg megértik, de ha mégsem, akkor szépen tovább kell állnod. EL kell felejtened azt a fiút. Akármit ír tesz vagy mond, hagyjon téged hidegen. Kezdj el újra bulizni és érezd jól magad. Hupsz... Picit eltértem a kérdéstől. A válaszom:

2 évig együtt voltatok. Azután TE szakítottál. Lehet, hogy ő így dolgozza fel. De a történetedbúl ítélve meg tudod oldani, hogy ne találkozzatok, nemde?

Hajrá, remélem segítettem valamit.:)

2013. aug. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen, nagyon sokat segítettél! köszönöm :)
2013. aug. 22. 07:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!