Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez? Fiúk, lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Fiúk, lányok vélemény?

Figyelt kérdés

Nagyon sokan ki akarnak lépni egy kapcsolatból, de addig nem teszik meg, míg nem találnak új lehetséges partnert.

Az emberek miért ilyen gerinctelenek?

Én kiléptem egy kapcsolatból mikor nem voltam boldog. Más miért nem teszi meg?



2013. aug. 31. 19:35
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Én ki sem akarok lépni a kapcsolatból, de csak azért nem, mert szerelmes vagyok a páromba. :)
2013. aug. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
mert félnek az egyedülléttől és a változástól, ezért aztán sokan akár hosszú éveket is leélnek egy boldogtalan kapcsolatban
2013. aug. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
félnek.ennyi
2013. aug. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az egyik lány barátom azzal indokolta a nem szakítást, hogy tök ciki lenne csak úgy elhagyni a barátját, akkor mindenki azt hinné, hogy ő egy vesztes. Nem értem a logikáját.
2013. aug. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!