Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek ha találkozok vele ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek ha találkozok vele ez lesz, ti nem jártatok még így? 18/f

Figyelt kérdés
Hétfőn találkozok egy lánnyal,de félek hogy belénk kötnek vagy be szól valaki.Ti nem féltetek ettől?
2013. aug. 31. 23:03
 1/6 anonim ***** válasza:

én ettől nem féltem sose..


23L

2013. aug. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
csak akkor kell félned az ilyesmitől, ha van az embereknek okuk arra, hogy belétek kössenek.
2013. aug. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jönnek a gypsik azt: He tezstvír de szíp sukár leány ez itten melletted.Kőtsön kérnénk egy picít(bicska elő) ha nem bánod na.
2013. aug. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kettő lánnyal is találkoztam internetes ismerkedés után.

Egyszer se kötöttek belénk.


19/f

2013. aug. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#3 XD
2013. aug. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Húúúúúúúúúúú

Még anno 2008 tavaszán neten ismerkedtem össze egy leányzóval. Eljött előbb - utóbb a személyes találkozás (randi) ideje.


Az egyik legjobb BARÁTOM-ból (akivel középsuliban évfolyamtársak voltunk) hajléktalan lett na meg nem is futott már "4 keréken" a srác.


És ne adj isten kísérem haza a csajt és a buszpályaudvaron várjuk már a buszt. Pont meglát minket a srác (mikor tarhálgatott járókelőket) oda jön (több napos vagy talán több hetes mosdatlanság szag, finom testszag stb stb). Kért cigit tőlem is, de nem adtam. Aztán nem akart lekopni rólunk. Beszóltam neki, hogy fogd már fel, le kéne kopnod, nem látod hogy randizunk? Oszt az meg visszaugatott nekem és mindenki elkezdett minket nézni a pályaudvaron. :) Életem eddigi legsz@räbb randija volt még ma is azt állítom. :)

Mondjuk attól nem féltem hogy balhé lesz mert suliba is többször verekedtünk egymással. Na meg én is olyan srác vagyok hogy kérdés nélkül balhézok.

A csaj előtt meg beégtem aznap. Nagyon kínos volt :) Hát többször azzal a csajjal nem randiztunk. :)

(ma már csak röhögök az egészen)

26 F

2013. aug. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!