Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Ez bejövős vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ez bejövős vagy cinkes? (lent)

Figyelt kérdés

Hogy egy srác fb-n küld egy üzit ami nem áll másból csak egy youtube linkből a egy nagyon szép szerelmes szám és alatta csak annyi van. "És te mit gondolsz rólam?"

Az egyszerűség kedvéért tegyük fel hogy az adott fiú teszik, tudjátok hogy ti is neki, de még nem lépet semmit.



2013. szept. 1. 02:31
 1/8 anonim ***** válasza:

kicsit nyálas de aranyos.

ha tetszene a fiú meghalnék kb

2013. szept. 1. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

ha nagyon tetszik a srác, akkor nagyon bejövős

ha annyira nem, akkor nagyon cinkes

hát ez így megy.

2013. szept. 1. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
aranyosnak aranyos, meg en elolvadnek tole mondjuk, de sztem szemelyesen jobb az ilyesmit elmondani mer szamomra inkabb cinkes lenne. akko is h bejon a fiu. nem esne jol h ennekem le kell irnom h mit erzek, o meg csak kuld egy szamot szimplan. mer akk lehet h en is csak egy szamot kuldenek, mondjuk a keine lust-ot rammstein-tol :D azt jelenti h nincs kedvem. es tenyelg! :DDDD
2013. szept. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
75%

Ha a csajnak tetszik a fiú mindenképp:)

Ha meg nem akkor max nem ír vissza és letilt vagy ki nevet.

2013. szept. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nagyon jó!!! :-)
2013. szept. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Gyémántlány ***** válasza:
57%
Én nem szeretem, ha egy srác úgy mondja el, mit érez irántam, hogy megfulladok a nyáltól közben. Én egyértelműen azt mondom EZ CINKES...
2013. szept. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez nagyon ciki.. utálom az ilyen nyálas dolgokat.. borzalom.. másnak biztosan tetszene..:)

16/L

2013. szept. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejön az ilyen, de ízlés kérdése kinek mi tetszik :-)
2013. szept. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!