Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak engem idegesít az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem idegesít az, hogy a fb. -t valami olyas fajta oldalnak fogják fel, mintha kiváltaná az élő beszédet?

Figyelt kérdés
oké hasznos, mert lehet tartania kapcsolatot másokkal. De, pl. elég sok embernek megfordul a fejébe, hogy összefügg a randizással, vagy csak akkor szeret valaki, ha "likolta" az össze képem.. mostanában egyre többen vannak így.. vélemény? vagy csak nekem annyira szembetűnő? :D
2013. szept. 1. 02:40
 1/9 anonim ***** válasza:

Engem nem idegesít,csak néha elképeszet.

Az zavar,amikor másképpen néznek az emberre,ha nincs neki.

2013. szept. 1. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát elég fura de ez van :D
2013. szept. 1. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
*elképeszt.
2013. szept. 1. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
engem nem zavar,pláne h tenni nem lehet ellene.
2013. szept. 1. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nekem akkor is fura :D
2013. szept. 1. 02:53
 6/9 anonim ***** válasza:
engem inkább ezek a nagy élettapasztalatok meg szenvedéses üzik tudnak a sírba kergetni :D meg ezek az unatkozok valaki üzit...én bezzeg mitmeg nem adnék h sokszor legyen csak 2 órám és tudjak egy jót edzeni......a másik kedvenceim az idézetek....amikor össze vissza minen szerelmes szennyet összeszednek és még hisznek is benne vagy kiírják h járd végig az utam.....aztán még semmit sem kellett tenniük, semmit nem tudnak az életről h milyen kemény....
2013. szept. 1. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Gondolom ezen az én kérdésem miatt botránkoztál (ez az ami közvetlen a tiéd előtt van). Nos egy én sem szereztem facebookon megbeszélni az ilyen dolgokat de lásd be szóban sokkal nehezebb elküldeni egy linket.
2013. szept. 1. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem pont amiatt, de ma délután vártam valakit, hogy írjon, és addig nézegettem a kérdéseket.. Kb minden második ezzel kapcsolatos volt..
2013. szept. 1. 03:53
 9/9 anonim ***** válasza:

Ebből nálam lett hari, mert rólam köztudott, hogy a facebookot csak olyan emberekkel szemben tartom fenn, akikkel évenként 2x akarok beszélgetni és max. érdekből. Tehát nálam nem dicsőség ott kommunikálni. Minden egyéb esetben személyesen vagy telón, seteleg gmailen keresem fel az embereket.


Nos egy srác ott nyomult nálam (jegyzem meg 200 m-terl arrébb él)és hát valaki elsusmusolta, neki, hogy én nem vagyok facebookos és kb. tojom le, ki mit, hol, miért.


Na azóta megvan rám sértődve.

2013. szept. 1. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!