Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beteges ez a fajta képzelődés,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beteges ez a fajta képzelődés, vagy normális?

Figyelt kérdés
Elképzelem ahogy egy fiú pátyolgat, stb. Néha történetek szövök hozzá, pl hogy mivel megcsalódtam egy pasiban akit szerettem ezért minden elérhetőségemet blokkolom, megváltoztatom a telefonszámom, és elköltözök és senki se tud rólam semmit, de ez a pasi pár év vagy hónapon belül elkezd keresni engem, megtalál és teljesen szét vagyok csúszva és egy seb van a szemem alatt mert bántottak, és először amikor meglátom rácsapom az ajtót de aztán mégis beengedem és ő kérdezgeti hogy mit csináltam magammal, meg akarja nézni a sebet az arcomon, de elrántom a fejemet, aztán elkezd beszélni a múltról hogy mennyira sajnálja, én kérdezem hogy miről beszélsz? , erre ő még többet beszél, aztán elkezdek remegni, dadogok hogy ne- ne - nem, be akarom lőni magam, aztán mégse teszem és valahogy az a vége hogy leborulok kicsit sírok, sóhajtozva mondom "annyira fáradt vagyok... nagyon-nagyon nagyon fáradt vagyok.. " alig vagyok szinte magamnál, ő meg ott ül és simogatja a hátam és mondja "tudom"....
2013. júl. 4. 21:43
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
nem beteges csak szeretethiányod van.
2013. júl. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
Nem beteges, de szerintem valami nincs rendben a lelkeddel. Elkeseredett vagy?
2013. júl. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Öhm...fura, az tény, de szerintem neked semmi más bajod nincs, mint hogy figyelemre és szeretetre vágy, azért képzelegsz ilyeneket.
2013. júl. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
igazi mártír típus vagy, írj privit és majd elpátyolgatlak :D
2013. júl. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát biztosan nem normális. Normális lányok boldogságról álmodoznak, nem vigasztalásról. Nincs pukád, vagy nem figyel rád, ugye?
2013. júl. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
*apukád
2013. júl. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nagyon megértelek..én is ezt csinálom.:(
2013. júl. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%

de amúgy ettől még éled az életed ? mert ha igen és csak néha mikor pihensz vagy unatkozol stb.. akkor még nem vészes csak élénk a fantáziád : )ami nem rossz


de viszont ha túlságosan beleéled magad ,vagy szinte mindig egyen agyalsz az már eléggé parás : /

2013. júl. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nyugi nem vagy egyedül. :D Nekem is van egy ilyen fantáziáim (mondhatnám úgy is, hogy az egyik legerősebb), bár abban sokkal durvább bántódások érik az egyik felet. Viszont én sosem magam képzelem az egyikük helyébe, hanem csak úgy nézem mint egy filmet.
2013. júl. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Eléggé beleélem magam...
2013. júl. 4. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!