Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hány évesen költöztetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hány évesen költöztetek külön / szeretnének különköltözni a szüleitektől?

Figyelt kérdés
2013. szept. 1. 12:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem akarok külön költözni van elég hely. Különben is minek? Egy másfél szobás sz.aros albárletre fizessek havonta? Inkább otthon szállok be a rezsibe
2013. szept. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én 18 vagyok, de hamarosan jó lenne már megpattanni.
2013. szept. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mi jövőre újítjuk fel a házat. Az emelet el lesz választva, csak a bejárat lesz jóformán közös. Ha lesz valami komoly kapcsolatom, akkor felköltözünk, beszállunk a rezsibe és kész. Aztán, ha lesz elég lóvé, akkor esetleg veszünk majd egy házat, de addig tökéletesen megfelel ez is.

19F

2013. szept. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

majd ha egyetemre megyek

jó itt, nincs vele semmi bajom, de másik városban lesz és nem akarok olyan sokat utazgatni

2013. szept. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nővérem 23, már korábban is lakott albérletben, de most megint el akar menni! Én most leszek 21, de a terveim szerint inkább maradok itthon, és majd beszállok a rezsibe!
2013. szept. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én 18 évesen költöztem el.


20/F

2013. szept. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
20-21 éves koromban tervezem.
2013. szept. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

18 évesen, mikor egyetemre mentem.

Úgy, hogy a nyarat sem otthon töltöttem, és már inkább látogatóban jártam haza az 22 éves koromtól volt, mikor pénzügyileg is független lettem.

2013. szept. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
24 éves koromban, amikor párommal külön lakásba mentünk.
2013. szept. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én 24 vagyok, de még pár évet maradok itthon, szüleimnek nincs ellenére és legalább alapozgatom a jövőmet. Meg persze komoly kapcsolatom sincsen, ami miatt érdemes volna otthagynom a szülői fészket!
2013. szept. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!