Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összeköltözés! Milyenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltözés! Milyenek voltak az első napok, hetek, hónapok amikor elköltöztetek a szüleitektől?

Figyelt kérdés
Nemrég költöztünk össze a párommal, lassan 1 hónapja és furi egy kicsit, hogy nem szüleimmel élek, és heti 1 alkalommal találkozunk. Nálatok milyen volt, mikor szoktátok meg?

2012. okt. 26. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatból mondom, hogy szerintem nem kell élni tőle. Persze nehéz megszokni, hogy a szülői támogatás elmarad,de fel kell nőni a feladathoz. Nem tudom hány éves vagy, de én 17 évesen költöztem el otthonról, most 19 vagyok és azóta is a párommal ott élek és simán meg tudtam állni a helyem az első időkben. Ahogy telik az idő egyre könnyebb lesz és megszokod. Ne aggódj. Sok boldogságot kívánok nektek.
2012. okt. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Huhh fura volt, hogy nincsenek szülők, és el kell mozdulnom egy olyan helyről, akikhez/amihez már hozzászoktam. Rossz volt, hogy újra be kell illeszkednem valaki mellé. Mondjuk nem volt vészes, mert megbeszéltük, hogy ki mit csinál a házban meg ilyenek, felosztottul a házimunkát, amit úgy gondolom, hogy meg kell csinálnom azt megcsinálom és sokszor a párom kedvében járok, úgyhogy mondhatom hogy nem volt nehéz. Már össze is csiszolódtunk teljesen szerintem. Ennek 1 éve. Ha viszont sokáig vagyok egyedül itthon, akkor gyakran rám tör a honvágy:/
2012. okt. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
4+5 év kolesz után természetesnek éreztem.
2012. okt. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Először természetesen furcsa volt, de szép lassan hozzászoktam. Örülök, hogy végre önálló lettem, és én vezetem a háztartást. Így teljesen felnőttnek érzem magam. Persze van néha honvágyam, de szerencsére kb. 10 percre laknak anyuék, barmikor meglátogathatom őket. :-)
2012. okt. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem k**a jó és már alig vártam és baromira örültem neki:DD most is jó lenne ha elhúzhatnék végre
2012. okt. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!