Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom aggodalomra?

Figyelt kérdés
Egyszerűen tudom, hogy valamit titkol, olyan más velem, már nem kedves,nem viccelődünk, amikor hét közben nem találkozunk egyáltalán nem keres, minden hétvégén bulizik, folyton furcsa telefonokat kap, amiről persze azt mondja, hogy az egyik haverja.. Már azon is gondolkoztam, hogy feltöröm a facebook profilját. De az annyira nem én lennék.. egyszerűen nem tudom mit tegyek. Más volt ilyen helyzetben már? mi lett a vége? 21/L

2013. szept. 1. 15:45
 1/6 Hanariko ***** válasza:
beszéljetek. ha semmi eredmény, vagy továbbra is furcsa/titkolózik, akkor lapát. (szerintem)
2013. szept. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Maga szokot menni bulizni?
2013. szept. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
dobni fog. jobb ha te léped meg. van valakije.
2013. szept. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát ha nem is csal meg, nem hiszem, hogy túl sok jövője lenne ennek a kapcsolatnak.

Amúgy ha a pasim sorozatban egyedül járkálna el bulizni, én már akkor kidobnám.

A további mellőzöttség csak hab a tortán. Nem mellesleg elég megalázó neked is. Már ha tűröd.

24 N

2013. szept. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Másodiknak: igen eljárok bulizni, nem minden hétvégén max havonta 2*.
2013. szept. 1. 15:53
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsónak: Rosszul is érzem magam, mikor tudom, hogy éppen megint bulizni van, már az idejét sem tudom, hogy mióta nem voltunk közösen buliban. Eljárunk moziba, meg sétálni, de mégis valami más, és akkor leszek nyugodt ha kiderítem az igazat.
2013. szept. 1. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!