Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van okom az aggodalomra vagy nem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom az aggodalomra vagy nem?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel az utóbbi időben megromlott a kapcsolatunk. Gyakran észreveszem, hogy más fiúkat néz meg, néha olyan arckifejezéssel, mintha másra vágyna.

Ma iwiwen pedig ezt az idézetet tette közzé:

"El kell gondolkodnunk azon, miért ragaszkodunk annyira az elvárásainkhoz? Az elvárt csak szilárdan tart minket. Egy helyben. Mozdulatlanul. A várt csak a kezdet. A váratlan az, ami megváltoztatja az életünket!"

Ezt olvasva olyan érzésem lett, mintha tényleg arra vágyna, hogy egy másik fiú várva vagy váratlanul betoppanjon az életébe...

Van okom az aggodalomra?

Lányok hogy értelmeznétek az idézetet ha egy megromlott kapcsolatban lennétek éppen?


2011. aug. 16. 22:51
 1/3 anonim ***** válasza:
én hermafrodita vagyok ha megfelel....de én ezt szűröm le: takarodj!! tünés a házból,csomagolj,szedd a cók-mókodat és puculj innen!!!!
2011. aug. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 B.angel ***** válasza:

Pontosan mi sem tudhatjuk. De lehet, hogy csak beképzeled, mert esetleg többet vitatkoztok és azt hiszed más fiúkat néz meg vágyakozva.

Nézd, az idézetekről: Én mindig kirakok idézeteket fb-ra, mert imádom őket! Volt, hogy szomorút is, mert éppen akkor megtetszett nekem, de nem tudtam hova elmenteni, nem tudtam kinyomtatni és gyorsan közzétettem, hogy otthon majd leírom, vagy kinyomtatom. De van, hogy csak úgy kiírom. Jelentősége nem mindig van! Lehet, hogy a barátnődnél is ez a helyzet! :)

Mióta vagytok együtt, hány évesek vagytok? Miért omlott meg a kapcsolatotok. Ha ezekre válaszolsz, talán többet tudnék segíteni!

2011. aug. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 B.angel ***** válasza:
nem pont, hanem kérdőjel a miért romlott meg a kapcsolatotok után :) Bocsánat!
2011. aug. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!