Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az gáz, hogy még egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz, hogy még egy olyan nőt nem láttam, akire azt tudtam volna mondani, hogy "érte bármit megtennék, minden áron meg akarom szerzni"?

Figyelt kérdés
2013. szept. 1. 18:21
 1/9 A kérdező kommentje:
25 éves vagyok egyébként.
2013. szept. 1. 18:22
 2/9 anonim ***** válasza:
nem gáz, még akár találhatsz is ilyet
2013. szept. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Megfordítom a kérdést és gondold végig a tartalmát.


Még egy olyan nő sem látott, aki azt mondta volna, hogy érted bármit megtenne, minden áron meg akar szerezni.


Vajon miért? Pedig gondolom minden nap találkozol nőkkel.

Miért nem kellesz nekik?

2013. szept. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én sem találtam még ilyen pasit.

L

2013. szept. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azzal tisztában vagyok, hogy a kutyának se kellek. De én sem láttam még olyat, aki miatt kifordultam volna magamból.
2013. szept. 1. 18:30
 6/9 anonim ***** válasza:
Mit akarsz ebből kihozni? Hogy nem külsőre mész, mert az normális, általában akkor vesztik el a fejüket a férfiak, ha a nő nagyon szép és amellett belső értékei is vannak. Vagy arra utalgatsz, hogy egy nő sem nyűgözött le, mert talán a fiúk felé kacsintgatsz?
2013. szept. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nincsenek meleg hajlamaim. És azt sem mondom, hogy a külső nem számít. Viszont az emberek nagy része hazug gerinctelen szarkupac.
2013. szept. 1. 18:35
 8/9 anonim ***** válasza:

"De én sem láttam még olyat, aki miatt kifordultam volna magamból."


Elárulom, bár nem titok: nem csak látni kell, hanem megismerni ...

2013. szept. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Tudod ha előbb olvasom a véleményed arról hogy miként vélekedsz az emberek többségéről, nem is méltattalak volna válaszra.

Szerintem annak a kupacnak a közepén Te trónolsz!

2013. szept. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!