Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy barátnőm (szó szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy barátnőm (szó szerint barát), aki tetszik. Ki mit tenne? Részletekért kattints!

Figyelt kérdés

Még 3 éve találkoztunk először kutyasétáltatás közben, és egyből barátok lettünk, nagyon jól kijöttünk. 2 hónapig kb. minden másnap taliztunk, aztán az én hülyeségem miatt majdnem egy évig nem beszéltünk, aztán elismertem, hogy hibáztam és bocsánatot kértem, kibékültünk, egyszer találkoztunk is, ekkor kezdett el először tetszeni. Utána próbáltam vele még találkozni, de csak egyszer sikerült, mert "nem ért rá". 4 hónap után feladtam és rá 2 hónappal lett egy csajom, de a barátsága az eredeti csajnak még mindig fontos volt nekem. A csajom elkezdett féltékenykedni, kavarni és hazudozni, ezért megfenyegettem az eredeti csaj barátnőjét, így mindketten megharagudtak újra, a csajommal meg szakítottam. Hiába próbálkoztam, nem sikerült kibékülni. Aztán tavaly novemberben egy fizikaverseny díjátadóján én adtam át neki a díját, és kibékültünk, idén tavasszal taliztunk is és a barátnőjével is kibékültem, akit tavaly megfenyegettem. Újabb tali így se jött, de nyár elején újra kutyasétáltatás közben véletlenül összefutottunk, és azóta csomót találkoztunk, néha kettesben, néha többen.

Eddig biztos voltam benne, hogy ő is csak barátként néz rám, mert régebben is visszautasította a talikat, mikor nyomultam, így akkor se mondtam el, hogy tetszett, és most is attól tartottam, hogyha elkezdek nyomulni, megint az lesz. Most, nyár végén viszont egyik kutyasétáltatásunk alkalmával mondta, hogy aznap játszanak egy filmet utoljára a moziban, és nem talált senkit, aki elmegy vele, így elmentünk. Ekkor merült fel bennem, hogy talán mégis tetszhetek neki. Moziba viszont más fiúbarátaival is jár.

Az utóbbi időben teljesen máshogy áll hozzám, mint eddig, ennek nagyon örülök. Megmondom őszintén, hogy ő nagyon fontos nekem, és már az is jó, hogy végre újra barátok vagyunk. Attól félek, hogyha bepróbálkoznék nála és ő nem akarja a járást, akkor még a barátságát is elveszíteném. Ezt pedig nagyon nem akarom. Viszont ha mégis bejövök neki, akkor meg ezzel elszalasztom a lehetőséget. Nem tudom, kockáztassam-e a barátságunkat, mivel tényleg nagyon sokat jelent nekem. Ki mit tenne a helyemben?

16/F



2013. szept. 1. 18:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Hívd fel a tudakozót!!
2013. szept. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nem úgy tűnik ezek alapján mintha kölcsönös lenne

inkább maradjatok barátok

2013. szept. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A viselkedéséből rá tudsz jönni. Amiket leírtál, semmit nem mond meg egyértelműen. :D
2013. szept. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1. Ment a piros kéz.

2. Neked a zöld. Egyébként én is erre hajlok. Ha meg mégis bejönnék neki, 1-2 hét múlva még mindig meggondolhatom magam. De ha egyszer elmondom, visszaszívni már nem lehet.

3. Pont ezt érzem én is, hogy nem egyértelmű.

2013. szept. 1. 19:05
 5/7 anonim ***** válasza:
hívd el többször valahova,vigyétek el a kutyát(kat) sétálni együtt, aztán majd látod, hogy hogy alakul:D
2013. szept. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
4-es Pont ezt szoktam :D csomószor sétáltatjuk együtt a kutyákat, mert elég közel lakik, holnaptól ráadásul egy suliba fogunk járni
2013. szept. 1. 19:46
 7/7 A kérdező kommentje:
Az előző válaszom az ötödiknek szólt, a negyedik én vagyok xD
2013. szept. 1. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!