Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szerelmet keressem és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelmet keressem és nyomorogjak, vagy az anyagi biztonságot válasszam olyan férfival aki még csak nem is vonz?

Figyelt kérdés
22 évesen nem találok semmilyen munkát, érettségivel és 2 szakmával, mert se gyakorlatom, se protekcióm, és állás lehetőség is alig van, (1 éve keresek, pár hónapot dolgoztam egy gyárban ennyi az össz munkaviszonyom). Tovább tanulás kizárva mert ahhoz is pénz kellene. Külföldi szerencse próbálás ugyanigy, hiszen ahhoz is induló pénz kellene. Szüleim semmiben nem tudnak támogatni, az is nehéz már nekik, hogy eltartsanak olyan szinten hogy étel, itthon lakhatás. Ha találok is munkát, legjobb esetben is nettó 75-80ezret kereshetek, amiből lehetetlen lesz valaha is elköltöznöm a szüleimtől. Albérletre nem tellik ebből, ezen a környéken 45-50+rezsi alatt nem lehet még garzont sem találni. Tehát egész életemben a nyomor vár rám úgy tűnik, mert nem születtem jó családba, nincsenek jó ismerettségeim. Komolyan elkezdtem rajta gondolkozni, hogy olyan férfiakkal fogok ismerkedni ezentúl, akik idősebbek 30-as éveikben járnak, és legalább van egy saját házuk, autójuk, jól fizető munkájuk, és szeretnének családot alapítani, csak nem túl vonzóak külsőre. Mindketten jól járnánk, nekem lehetne egy normális életem, meg fedél a fejem fölött, akkoris ha csak minimálbért keresek egész életemben. Neki lehetne felesége, gyerekei, lenne aki főzne rá, aki szeretkezne vele.
2013. szept. 1. 20:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Úgy látszik hogy megvan a pénz csakhogy hiányzik a sárm :O


ő majd segít neked ;)


[link]

2013. szept. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha már kérdezed akkor neked a 2.at ajánlom.
2013. szept. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
1.-t valaszd!
2013. szept. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Felejtsd el mindkettőt. A szerelmes nyomorgást meg a vonzalom nélküli anyagi biztonságot is. Szegény családból származom, sose volt lehetőségem semmire, kismillió helyre eltoltam a képem, hogy vegyenek fel, bármit elvállalok, de semmi, csak fhos szalagmunkák, ahonnan mindig kirúgtak mindenkit 3 hónap után. Végül egy síparadicsomban lettem takarítónő egy hotelben (Ausztria), ahol annyit kerestem egy hónap, mint itthon öt hónap alatt, ráadásul se kajára, se rezsire nem kellett költenem. Igaz, a kiutazásra be kellett ruházni (420 km-re találtam helyet), de megérte. Azóta van egy házam is, meg jóképű pasim, aki szintén sose volt eleresztve anyagilag. Ha megteheted, vágj bele. Nézegesd az AMS oldalát, most kell megtalálni téli szezonra a helyet.
2013. szept. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
46%
Élj a gazdaggal,dugj a szegénnyel,sok fajtádbeli ezt teszi.
2013. szept. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

hát igen ez azért elég szomoru , nem tudom mit válassz azért szerencse is kell , abból még lehet de rajtad áll h meiket választ ha estleg 2 jön , gazdag pali v jobb munkahely egyikse stabil ,

sztem fel a fejjel sok sikert , ne add fel

de szerintem van helyes normális pasi akivel majd később összeköltöztök és összejön egymást segitittek

gyere fel bp-re v vmeik nagy városba ahol van vmi jobb összeg bár ehhez is lové meg ismeretség kell ...

keres a neten állásokat összejön h megtalálsz 1-et

2013. szept. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A privát kérdésre válaszolva: két szezon alatt két fizetésből, bár ez nagyon olcsó vidéki kis ház. Számolj havi 1200 euróval, átlag ennyit kap egy takarítónő arrafelé, ahol voltam (Salzburg környéke).
2013. szept. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!