Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy srác aki nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác aki nagyon tetszik (még mindig). Mit tegyek? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Az van, hogy egy éve kb. jártunk már csak szakított velem mert mondta hogy ő nem áll készen még egy kapcsolatra. viszont nagyon nehéz nekem, mert évfolyamtársak vagyunk. ő mondta mindenkinek hogy nagyon sajnálja hogy vége lett, mert még szeret. azóta nem tudom hogy szeret-e még.. én újra szerelmes vagyok belé. mondta régebben hogy : bármi van, nem jön össze újra velem. pedig mindenki tudja hogy mennyire szeret :) még én is csak magának fél bevallani..

mit tegyek hogy megtetszek megint neki? nem szereti ha bunkó vagyok bárkivel is, és ezért szakított velem is elvileg. ez volt az igazi oka. mi legyen? én vissza akarom szerezni!



2013. szept. 1. 22:12
 1/1 anonim ***** válasza:

uhh velem is a bunkóság a bajom... mármint magammal:)

légy kedves, ha ált. iskolás vagy menj oda kicsikhez játszani, segíts másoknak a háziban és mosolyogj sokat...erre fel fog figyelni:) +ha kicsit féltékennyé teszed az sem bűn (nem azt mondom, hogy lesmárolod az első fiút akit meglátsz a fiú előtt ki sem nézem belőled, hanem szóba állsz más sráccal is. sok sikert;)

2013. szept. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!