Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy srác a bátyám (18)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác a bátyám (18) legjobb haverja (16) és nekem (14) nagyon tetszik a srác. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
És hát igazság szerint egy suliba jártunk de ő elballagott én meg másik suliba mentem. De amíg egy suliba jártunk nagyon jóban voltunk sokat beszélgettünk. Nem messze lakik tőlünk és sokszor átjön hozzánk de legtöbbet a bátyámmal beszélget a motorokról és nem tudok mit hozzászólni. Már rég óta tetszik nekem de én nem tudom tetszek-e neki és nem merem megkérdezni.
2013. aug. 19. 10:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Ott a közös pont, a bátyád! Kérd meg h segítsen, de előtte puhatold ki, h áll a témához, mert az idősebb tesók nem szokták szeretni, ha a kisebb tesó pasizik :)
2013. aug. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát épp ez az szerintem zavarná a bátyámat ha a legjobb barátjával jönnék össze.
2013. aug. 19. 10:29
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem is kicsit. Szerintem hagyd, ha a srác nem érdeklődik irántad, akkor nem érdemes elrontani a kapcsolatukat és a ti testvérkapcsolatotokat.
2013. aug. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az az igazság hogy azt látom hogy kedvel mindig integet meg köszön meg azért ha a bátyám nincs itthon akkor velem szokott beszélgetni és múltkor megbámulta a fenekem. ><
2013. aug. 19. 14:09
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor szo-pd le és kész, ne itt nyafogj.
2013. aug. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ha jól tudom ez azért az oldal azért van hogy kérdezzünk, panaszkodjunk, dicsekedjünk, megosszuk a véleményünket, segítsünk másokon ha ez neked nem tetszik nem kötelező a kérdésemre válaszolni de még csak elolvasni sem!!!
2013. aug. 19. 17:40
 7/8 anonim ***** válasza:
szia, azóta mi történt? összejöttetek?
2013. dec. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Tseppkoe ***** válasza:
Szia! Volt valami?
2021. febr. 6. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!