Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz lenne facebook-on...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz lenne facebook-on így ismerkednem? Lány vagyok.

Figyelt kérdés
Szóval, egyetemre megyek, és az ottaniak közül nem ismerek senkit, a városban sem. Fb-on van egy csoport, ami nyitott, ha belépek, elég gáz lenne ráírni emberekre barátkozás, ismerkedés céljából?
2013. szept. 2. 02:35
 1/6 anonim ***** válasza:

hát én nem írogatnék senkinek, de a csoportba belépnék.

ha elkezdődik az egyetem úgy is találkozol majd a többiekkel, ott meg már amúgy is könnyebben megy az ismerkedés

2013. szept. 2. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem se kell facbuk ehez egyetemen úgyis nagyon sok emberel fogsz ismerkedni sokkal akaratlanul is :D
2013. szept. 2. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ok :D csak nem akarom, hogy ciki legyen....
2013. szept. 2. 02:42
 4/6 anonim ***** válasza:

nem lesz ciki. képzeld el mi volt ameddig nem volt facebook...

így megy az ismerkedés, megy ez net nélkül is szerintem.

2013. szept. 2. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem. A facebook is csak egy felület ahol beszélgetni ismerkedni is lehet.

Annyira cink ott ismerkedni, mint pl, szórakozóhelyen, vagy a buszon, vagy bárhol máshol.

2013. szept. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

nem

csak legyen normál ismerkedés, és ne fél-csöcse kinn van profilképekkel

2013. szept. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!