Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a kis mellű lányok, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a kis mellű lányok, akik szégyenlik a méretüket, ehhez mit szólnak?

Figyelt kérdés

[link]


A "legmenőbb" modellek mind kismellűek, és számtalan kis mellű nőért pasik ezrei döglenek.

Eddig én is a kérdésben említett táborhoz tartoztam, gátlásos voltam, de megvilágosodtam. :D

Rájöttem hogy semmi okom szégyenkezésre.

Azért tettem fel ezt a kérdést, hogy másoknak is biztatást adjak, remélem csajok, hogy el fogtok gondolkodni ezen. :)



2013. szept. 2. 13:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sosem zavart különösebben, hogy kicsi a cicim. Akinek nem tetszik az ne kezdjen velem. Nem azt kell hangsúlyozni (mondjuk egy randin) és kész. Lányok, fogadjátok már el magatokat ahogy vagytok! Az önbizalom egyike a legszexibb tulajdonságoknak (és elvonja a figyelmet a testi hibákról). :)
2013. szept. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ezek neked kicsik? :O

hát... ez a pont jó méret :S a kicsi nem itt kezdődik...


[link]

2013. szept. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
[link] :)
2013. szept. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem a kicsi kategória...
2013. szept. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
örülnék ha lenne ekkora mellem, mert ezek nem kicsik. :S
2013. szept. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Sok lány tett már fel ide képet a melleiről, és azok nagyjából ekkorák, mint a kisfrancián szereplő modelleké. És már ők is attól paráztak, hogy "jaj kicsi".
2013. szept. 2. 21:37
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez nem kicsi.
2013. szept. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezek azért már nem kicsik tényleg.Amelyik pasi a cici méreten van leragadva,az meg egy szégyen.-.-
2013. szept. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én ölni tudnék egy ilyen méretért, ezért nem értem, néhányan miért akadnak fent ezen... ez pont tökéletes... Nekem meg D-s, szóval inkább örüljetek, ez maga a tökély ^^
2013. szept. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!