Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mit szóltok ehhez? Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit szóltok ehhez? Ti nem féltek, hogy veletek is ez fog történni?

Figyelt kérdés
[link]

2013. aug. 21. 23:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
én sajnos nagyon félek ettől. És sajnos magyarországon bármi ilyesmit el tudok képzelni. tartok ettől nagyon
2013. aug. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 legly ***** válasza:
67%

én nem vagyok lány, de mindenképpen ellenzem!!

lányokkal vagyok!

2013. aug. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
62%

Uram Isten, az a kép... Gyenge idegzetűeknek nem ajánlott ez a link...


Na, ezért féltem én is a lányokat a négerektől. Soha nem lehet tudni, hogy mikor kattannak be.

2013. aug. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 viktor123456 ***** válasza:
76%

Részvétem.

Nem bőrszínre, intelligenciára kellene szűrni.

2013. aug. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%

Antirasszista férfiként mondom: Félek én is ezektől. Hogy miért? Mert a fiatal lányok a bevándorlók közül is azokhoz vonzódnak a legjobban, akik agresszívek, macsósak és alfahímek.


Családon vagy párkapcsolaton belüli erőszak is ezért van sok. Rengeteg lány választ tipikus agresszív bunkó állatot csak azért, mert vele rendes. Igen az, amíg meg nem kapta. És utána még talán egy darabig, de nem valószínű, hogy egy ilyen beállítottságú ember meg fog változni.


Csak míg egy Magyarországon született magyar állampolgár maximum összeveri, addig egy ennyire eltérő kultúrájú országból származó ember meg is öli vagy egyéb durva dolgokat csinál vele.


Az Egyesült Államokban volt több olyan eset, mikor savval locsolta le a nőt és ott is mindegyik bevándorló volt. Más kultúra, mások a törvények és az erkölcsök. Ezt mindenkinek jól át kéne gondolni.

2013. aug. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%
Sokan azt mondják, hogy a gyilkosságot nem lehet halállal büntetni, mert akkor nem vagyunk jobbak a gyilkostól. Én viszont nem bírom ezt, azt a négert a képen megkínoznám. Undorító mocskos féreg, szenvedjen a halála előtt és igenis jobb vagyok tőle, mert én csak őt bántanám.
2013. aug. 22. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
54%
ezeket a retkeket ki kell írtani,és a probléma meg van oldva!
2013. aug. 22. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
83%

Szomorú, hogy ennyi szép fehér lány odáig van ezekért a söpredékekért. Pedig ezek a kétlábon járó brikettek nemcsak hogy nem tisztelik vagy nőként nem tekintenek ezekre a lányokra, a legutolsó köpedéknek tartják azokat, akiket felszednek. Ugyanúgy, mint a cigányok, de azokért is odáig van rengeteg fehér lány. Úgy néznek rájuk, mint ahogy régen, a rabszolgaság idején néztek a fehér gazdák, akik megdugták a néger rabszolgalányokat.


Sajnálattal nézem, hogy ezeknek a lányoknak ez kell. Hogy megalázva, alárendelve érezzék magukat ilyen mocskok által.

2013. aug. 22. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy régi hír, de eléggé el van ferdítve.. Sem a svéd sem a norvég nők többsége nem létesít tartós kapcsolatot ezekkel az állatokkal.. Az un interracial kapcsolatok/házasságok száma 2-3% alatt van Norvégiában.. A norvég nők 99%-ban saját norvég férfit választ párjának, ezért nem könnyű még a fehér civilizált művelt bevándorlóknak sem a helyzete párkapcsolat terén... 2011 őszén volt náluk egy eléggé erős nemi erőszak hullám, amit a liberál horda norvég kormány próbált eltusolni, csak sajnos annyi ilyen eset volt, hogy képtelek voltak ezt megakadályozni.. Azóta ritkábban történnek ilyen szörnyű dolgok, főleg azokkal a nők/lányokkal, akik egyedül mászkálnak éjfél után az utcán, pedig már vagy 1000x-er felhívták rá a figyelmet, hogy ne tegyék.. Erin egy ártatlan áldozat volt, nem is akart semmit ettől a vadállattól, ezért is gyalázta meg.. A nők elkerülik a feketéket és arabokat nagy ívből, még az európaiakkal is bizalmatlanok, de ha jó-fej vagy néhány hónap után befogadnak és teljesen korrektül kezelnek...

üdv

2013. aug. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Itt nincs sok muszlim(szerencsére), de a probléma hasonló a cigányokkal. Egyre több magyar fiatalt látni rossz arcú cigány gyerekekkel kézenfogva .Magyar fiú-cigánylány párosítás is előfordul, és az se sokkal jobb.... Sokan lezüllenek, elcigányosodnak, pedig nem tartják őket semmire a drága "szerelmeik". Kapásból tudok két esetet is, ahol magyar lány kezdett cigánnyal, és rendszeresen verték őket. Az egyik még gyereket is szült, akit ma meg egyedül nevel, az anyjával. Munkahelyemen is előfordul ilyen vegyespáros, igaz az ő életükbe már nem látok úgy bele. Magyar fiú esetében meg szintén elcigányosodás, gettós viselkedés felvétele a vége, vagy pedig, ha nem züllik le,és mondjuk dolgozik, a cigánylány családostól rátapad, kihasználja, és ugyanúgy fenyegeti, ha kell. Szóval kell félni itt is, főleg,hogy mostanába már a cigányokról is kezdenek ilyen megerőszakolós/gyilkolós hírek jönni, pl Bándy Kata esete... :( Ja és igen, hiába a kevés bevándorló, a menekülttáborok környékén elég rossz lehet élni, mert ott meg a svéd példát lehet látni,hogy mi lesz, ha ezeket a sötét harmadik világbeli széltolókat beengedjük...És ott is állítólag a fiatal p.csák a menekülttáborosokért vannak oda, mert fú de vagány, néger palim van...Én személy szerint eddig életemben nagyon kevés négert láttam, de cigány van itt rengeteg, és volt is,hogy már tették volna a szépet, inkább tőlük tartok...22/l
2013. aug. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!