Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen gyakran kereshetem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakran kereshetem, hogy ne menjek az agyára?

Figyelt kérdés
Múlt héten megismertem egy lányt. Jól elbeszélgetünk, viszont az utóbbi időben csak én kezdeményezem a beszélgetést. Megbeszéltünk egy randit is erre a hétre. De nem tudom, hogy mennyire vagyok jó nála. Nem merek már írni sem neki, hogy ne tűnjek olyan nyomulósnak, mert az nem az én stílusom.
2013. szept. 2. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem mond meg a lánynak hogy tetszik neked. evvel a gondolattal ő majd kezd valami vagy lepattint vagy összejöttök. ne félj ha ugy érzed van esélyed akkor harcolj érte azt a lányok nagyon értékelik.ha bejössz a lánynak akkor nem mész az agyára ha irsz neki. hajrá
2013. szept. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Társkeresőn ismerkedtünk meg, szóval gondolhatja, hogy bejön nekem.
2013. szept. 2. 19:44
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak attól félek, hogy én nem tetszem annyira neki, mint ő nekem.
2013. szept. 2. 19:46
 4/6 Lamakid333 ***** válasza:
100%
Addig nem mész az agyára ameddig úgy írsz neki hogy az neki is tetszik. Akivel szívesen töltünk el időt, sosem mondjuk rá hogy bocs, de húzzál el, mert az agyamra mész (max viccből). Nyugodtan írj neki, de ha azt érzed hogy nem rád figyel, vagy nem érdekled őt, akkor kár folytatni az egészet. Egy kapcsolatban úgy is az udvarlás a legszebb :) 29/F
2013. szept. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Puszival köszön el és írja, hogy majd folytatjuk. De ennek ellenére mégsem érzem, hogy érdekelném.
2013. szept. 2. 19:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha tényleg tetszel neki,akkor írj neki,kérdezd meg hogy van stb.Jól fog esni neki,hogy eszedbe jut.:)
2013. szept. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!