Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan fiú, akinek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan fiú, akinek a lány tesója vagy fiú tesója gyakran mondta, hogy olyan ronda, hogy senkinek sem fog kelleni, aztán mégis lett barátnője?

Figyelt kérdés
2013. aug. 22. 15:10
 1/5 anonim válasza:

Nincs de én vagyok a sztoriban a barátnő...

Szóval a barátomnak az öccse mondogatta mindig neki h amilyen vagy nekem hamarabb lesz barátnőm és lás csodát nem így lett :)

2013. aug. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van.
2013. aug. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én eddig minden családtagomtól azt kaptam, hogy ronda vagyok, és erre nem is cáfolt rá eddig egy lány sem, sőt ők is folyamatosan azt mondogatják, hogy ronda vagyok.
2013. aug. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Hogy nézel ki?bezzeg a barátnőmet nézdd meg milyen jól néz ki mindig,és te? Nézz már néha tükörbe!
2013. szept. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sajnálom,hogy csak most látom meg a kérdést.

Nekem annó az unokabáttyám mondta,de én már akkor sem hittem neki. Nem beképzelt dolgok miatt,hanem mert kedves, szorgalmas kislány voltam, gondoltam lesz akinek kellek.


Most bomlanak utánam a fiúk :]


L19

2014. márc. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!