Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek van/volt ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek van/volt ilyen osztálytársatok?

Figyelt kérdés
A lényeg az lenne hogy engem az osztályból a lányok nagy része (16 lányból 11) úgy tekint rám mintha ha az idősebbik fiú testvére lennék. Igazából nem zavar csak furcsállom hogy mért pont én! Pedig csak kedves vagyok velük meg udvarias.

2013. szept. 3. 21:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Te nem én vagy?xD velem ugyan ez van:D
2013. szept. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
38%
nem hasonlítotok egymásra? mert ha igen az lehet egy ok, vagy névrokonság.
2013. szept. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1# Ohh testvér! xD

2# Hát nem igazán tudok ilyet 1 lány van az osztályból akivel valami "rokoni" kapcsolat van. (a kisöccse elvileg az unokaöcsém). Hát névrokonság nem igazán hiszem mert nekem orosz eredetű nevem van nekik meg angolszász meg ilyenek. (juj de okos vagyok...) Hát hasonlítani? max annyiban hogy mind utáljuk az osztályban a többi fiút mert mind segg*ej másban nem igazán hiszem.

2013. szept. 3. 21:24
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen fiú osztálytársam, eleinte csak velünk, lányokkal lógott, és sokáig mindenkinek olyan pót tesó volt. Aztán eltelt pár év, kb én voltam az egyetlen a lányok közül, aki nem zúgott bele, és később már az egész osztállyal jóban volt.
2013. szept. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hmmm Akkor a legtöbb lánynál az lesz a végén hogy "megtetszem" nekik? Érdekes pedig nem igazán érdeklődnek ilyen téren utánam csak 1 lány de ő tényleg kis aranyos! :3
2013. szept. 3. 21:50
 6/8 anonim ***** válasza:
az 1es vagyok.. a tesódxD nekem osztálykiránduláson vallott szerelmet az egyik lány, és még egyről mondták pont ma, h bejövök neki:D szal kitudja, lehet tényleg a végén, amikor úgy lesznek vele, h "minden pasi fujj" akkor rájönnek, h ott van nekik a "idősebb fiú tesójuk"xDD
2013. szept. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Speder86 válasza:
Velem tiszta ugyan ez van.VVan még egy tesód :D
2013. szept. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Na akkor jó látni hogy nem vagyok egyedül! :)
2013. szept. 4. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!