Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegnap felhívott egy férfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap felhívott egy férfi, és mocskos ajánlatokat tett. Azt mondta, hogy egy szexoldalon találta meg a hirdetésemet. Ki tehette fel?

Figyelt kérdés
HOnnan tudhatnám meg, hogy melyik oldalon vagyok fenn? Két emberre tippelek akik feltehették, ezt hogy nyomozhatnám ki?
2008. júl. 2. 10:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
hät azt hogy hogyan tudod meg hogy melyiken vagy fennt...az jo kérdés..valahogyan megkéne tudni.és akkor a rendszergazdät felhivni.az oldalon talälhato a szäma!!!minen oldalon van olyan ember aki szerkeszti az oldalt és hozzä fordulhatsz akärmilyen problémäd is van.én régen modellkedtem,mär nem mert szültem...aztän nagyon sok képemet felpakoltäk magyar szexoldalakra...de nem az én szämommal.egy läny tette fel öket,és magät hirdette vele.na most amint ujbol talälok ilyet midnig hivom az ottani rendszergazdät aztän azt szoktäk ilyenkor,hogy küldened kell emailbe arc fotot magadroil,és hogy beleirod a levélben hogy valoban nem te tetted fel,és kérelmezed a képek azonnali letöröléSét.ilynekor azonnal megteszik.nekem mär van rutinom ebben.sajnos.....
2008. júl. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

nem biztos hogy feltettek,az is lehet,hogy valakt lefizetett egy rosszakarod,hogy hivjon fel stb....

4 évvel ezelött anyàmat zaklattàk,olyan kérdést tettek fel hogy most épp milyen bugyi van rajta,szereti -e a vibràtort stb.elöször azt hittük hogy egy reklàmcég valamelyik szexbolttol,aztàn sejtettük hogy vaaki szorakozik.

amit tehetsz:telefonszàmot cserélsz

de fordulhatsz rendörséghez is.,ha sulyos(tul gyakran hivogatnak)

telefonodnak a cége utana néz,hogy kihez tartozik a szàm,amelyikröl hivtak,és töle lehet kérdezni,hogyez egy rossz vicc,vagy tényleg hirdetés volt -e,ha igen akkor hol olvasta?

aztàn ha megmondja a hirdetés helyét,ott a felado adatait is megtalàlod(kiadjàk,ha rendörség kéri,vagy ha te sértett vagy)

2008. júl. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hívd vissza a pasit és kérdezd meg hogy hol látta a hirdetést...
2008. júl. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
he beütöd a telefonszámod a google-be xx/xxx-xxxx alakban, akkor jó eséllyel meg fogja találni, ha tényleg fenn vagy valamelyik oldalon. (magyar oldalakon keress)
2008. júl. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mikor a férfit kérdeztem, hogy hol látott egyből kinyomta a telót, és azóta sem veszi fel..
2008. júl. 2. 12:23
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem is volt egy hasonló élményem,végül rájöttem,hogy egy régi egyéjszakás ismerősömnek adtam meg a számomat akkor,kb.1 év mulva kezdtett hívogatni.Mikor megkérdeztem,honnan tudja a számom,ő is lerakta (ilyenek a pasik...).Én általában mindig felvettem,hogy lemenjen a pénze,vagy röhogtem rajta. Egyébként csak annyi volt a baja,hogy rég volt csajjal,és kicsit meghülyült,egyébként normális ember.
2008. júl. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Valszeg sztem az egész csak vicc... felejtsd el, ha nem hívnak többet!
2008. júl. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ez már a sokadik ilyen hívás, úgyhogy nem felejthetem el. Kb, egy éve játszogat ezzel az ex pasim, de sajnos nem tudom bizonyítani. A másik tippem meg a sógornőm:S
2008. júl. 2. 15:56
 9/10 anonim ***** válasza:
44%
Válts telefonszámot!
2008. júl. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Attól még a képem fenn marad...
2008. júl. 2. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!