Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szeretnék normális lányokkal...

Szeretnék normális lányokkal ismerkedni. Remélem ők nem vetik meg annyira ezt a módját a kapcsolatteremtésnek, hogy messze elkerülik az oldalt. Szóval valaki?

Figyelt kérdés

Látni, hogy ha egy lány keres magának beszélgetőpartnert, ezren ugranak rá egyből. És fordítva vajon? Nem csak "felmérést" akarok, hanem tényleg érdekelnek az olyan lányok, akik kicsit kilógnak abból a sorból, ami manapság sztereotípia a tinilányokkal kapcsolatban: hat kiló smink, legújabb divat szerinti márkás ruhák, 20 centis magassarkú. Na persze ez már a legrosszabb. Ne kíméljetek, ha úgy érzitek, nem értitek egészen a világot, és nem szeretnétek ebbe a körbe tartozni.

Egy lánynak nem kell világszépnek lennie, hogy lenyűgözzön valakit...jó, ha szép, csúnya pedig végképp ne legyen (relatív fogalmak), viszont legyen valami a kisugárzásában ami megfog. Legyen okos és értelmes...és kész az, ami nem létezik: a tökély.



2013. jún. 18. 23:18
 1/7 anonim válasza:
hol laksz es hany eves cagy?
2013. jún. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ok. Akkor ezt a szöveget dobd be pár társkereső oldalra.
2013. jún. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
17/Bp...
2013. jún. 18. 23:31
 4/7 anonim válasza:

Szerintem kicsit elutasító vagy a tinilányokkal szemben. Szerencsére a lányok többsége nem olyan tükörhobbit, mint akikről írtál a kérdésedben. Természetesen vannak ilyen lányok is, de az ő dolguk, a saját életük, és nem biztos, hogy le kéne nézned azokat a lányokat, mert nem tudhatod mi zajlik le a háttérben.



Amúgy igazad van, tökéletes nem létezik.

2013. jún. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én szivesen megismerkednék veled :D 17/L Veszprém megye
2013. júl. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én is szívesen megismerkedek veled. Amiket fent leírtál,akár hiszed,akár nem,én pont ugyan úgy gondolom. Engem (is) szoktak piszkálni,hogy "stréber" ,illetve,hogy különc vagyok. A különc náluk azt jelenti,hogy nem sminkelem magam,tanulok,nem vagyok cicababa.:) De én erre büszke vagyok,hogy más vagyok,mint a többiek,normálisabb(tisztelet a kivételnek,amiből-hozzáteszem-nincs valami sok)!! :)
2013. júl. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azt hiszem,magamra ismertem kicsit...(Talán?) Egyébként,kíváncsi lennék rád,már csak a kérdés alapján is. Valahogy jó olvasni,hogy van még,akinek ez tetszik,és nem "azok a nők". :)

Ha gondolod,írj.:D

17L(Bp.)

2013. júl. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!