Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Adjatok tanácsot hogy mondjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjatok tanácsot hogy mondjam meg neki ez hülyeség? Vagy én gondolom rosszul? (többi lent. )

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Van egy barátnőm 13 éves. Nem valami túl szép 165-166 cm 49 kiló de az arca amúgy szép csak kicsit duci:)

Sokat lovagol és aki oktatja neki a lovaglást egy 28 éves férfi akinek VAN barátnője. A barátnőm meg szerelmes lett a férfibe és elhiteti magának (szerintem de nekem ezt mondja) hogy a férfi és szerelmes belé. Most egy ideje elkezdte nekem mondani hogy a férfivel összejöttek és hogy a másik csajt meg nem szereti és hogy volt nyelves csók meg vele aludt stb... és azt mondanám csak "menőzni" akar de ezt váltig állítja és hogy azzal a férfivel éli le az életét és hogy a pasi barátnője meg le van sz*rva majd szakít stb... És múltkor mondta hogy a pasi úgy köszönt neki :"Szia!" és azt mondta dehogy olyan szerelmesen. És én meg mondom neki azzal a férfivel NEM lesz együtt és biztos nem szerelmes belé mert van barátnője! És miért szeretne egy 28 éves férfi egy 13 éves lányba (nem mondom hogy lehetetlen de a férfinek van barátnője és amúgy sem lehetnek együtt). És én ezt megmondtam neki hogy hülyeség rá pazarolnia az idejét úgyse lehet vele együtt. Arról nem is beszélve azt mondogatja együtt aludtak stb ... Valószínű szülei engedték...

Na szóval én megmondtam neki hagyja békén azt a pasit úgyse lesz semmi...

És most én vagyok a hülye r*banc és a többi. Mért nem érti meg nem lehet semmi? Oké hogy szerelmes de hazudozik nekem össze vissza. És egyre messzebb megy... Már olyanokat is mond össze költöznek és hogy a srác megkérte a kezét stb... Kérlek segítsetek hogy állítsam le erről? Igazam van és tényleg kezd kicsit elfajulni ez a dolog vagy tévedek?

Mit tegyek hogy leállítsam és megértse nem ebből nem lehet semmi!


Köszönöm hogy végig olvastátok. Ha van benne pár helyes írási hiba sajnálom gyorsan írtam le. Előre is köszönöm a válaszokat.



2013. szept. 5. 14:19
 1/8 anonim ***** válasza:
police
2013. szept. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

166 centi és 49 kiló hogy lenne már duci?

Ja elfelejtettem, hogy mai szépségideál az ez [link]


Egyrészt, ha most lesz köztük szexuális kapcsolat és kiderül akkor a férfi mehet a sittre. Lehet, hogy tetszik eki a barátnőd mert úgy tűnik elég magas szóval fejlettebbnek tűnik a koránál. Egyébként a barátnőd csak az álmaiba szerelmes, majd elmúlik, a pasi pedig biztos nem kezdene kapcsolatba se egy 13 évessel sem egy 13 éves hülye p*csával.

2013. szept. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Noydra ***** válasza:
Ostoba kislány a barátnőd, aki tündérvilágban él még. Ha nem tudod vele megértetni, majd koppanik egy nagyot és rájön magától.
2013. szept. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
UHH B+!! Ez a kép sokkolt!
2013. szept. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Barátnőd fantáziája kicsit élénk.

Viszont ha ez mégis igaz, akkor azonnal beszélj a szüleivel, mert ez pedofília lenne. Bár nem hinném, hogy igaz.

2013. szept. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nos nem ez az ideál,csak hát ott is az van 40 kilónak mondja magát :/

És őszintén tényleg egy kicsit egyszerű de persze én így szeretem :)

De amit most csinál...beteges szerintem már.

És nem szeretném hagyni mert félek valami óriási bajt csinálna

2013. szept. 5. 14:32
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen tényleg lehet nem igaz de akkor viszont betegesen össze vissza hazudik nekem mindent mikor az a pasi elött meg mindent őszintén elmeséltünk egymásnak és már azt is mutatja hogy milyen gyűrűt kapott stb..:/
2013. szept. 5. 14:33
 8/8 anonim válasza:
három szó : Ő nem barátnőd. egy kis fruska dedós hazugsága, úgy írod le mintha annyira izgatna. Szerintem kezeld éretten a dolgaidat és ne foglalkozz vele.Én is 13 éves vagyok, elég magas az értelmiségi szintem hogy tudjam hol a határ, és én nem foglalkoznék a kisded játékával. Ha őt ez boldoggá teszi hagyd rá! Nem csak téged csap be, de saját magát is. Ennyit mondok... remélem jól döntesz
2013. nov. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!