Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem lenne egyszerűbb hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lenne egyszerűbb hogy ha egyesek soha nem lennének szerelmesek?

Figyelt kérdés

Én is ahányszor szerelembe estem, annak fájdalom lett a vége. Normális ember nem lép be a rozsdás szögbe. Innentől én is kerülni fogom ezt az érzést, ami számomra nem jó...


Tudom, beteg embernek tartotok, de a szerelem csak szenvedést hozz. E miatt népesedtünk túl, a szerelem miatt. Azzal hogy kiirtom magamból valami mássá, valami jobbá válok.


2013. szept. 5. 14:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Egyszer voltam 16 évesen, azóta csak alkalmi szex hetente 2 nő és kész nem kell venni nekik semmit, nem kell foglalkozni velük. Szex és mehet a dolgára. Senkinek nem fáj semmi. 21F
2013. szept. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Talán azért van ez velem, mert már nem is vagyok ember... Az emberi evolúció következő lépcsőfoka! Legyőzöm az ösztöneimet! Felétek emelekedek! Egyre többen fognak engem követni!


Mi leszünk az új emberi faj, az evolúció csúcsa!

2013. szept. 5. 14:45
 3/13 anonim ***** válasza:

#1 vagyok.

Nekem is megölték az érzéseimet azért tartok itt ahol most. Érzelmi roncs lettem. Nem érdekel már mit éreznek a nők, nekem csak szexre kellenek, ha belém szeretnek hát hajrá, hol izgat engem ha futnak utánam.

2013. szept. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
De ki is fogtok halni...
2013. szept. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ezer más módja is van a szaporodásnak. A következő evolúciós lépcsőfok az érzelmek kiölése lesz.
2013. szept. 5. 14:48
 6/13 anonim ***** válasza:
Ki az a kislány aki miatt ennyire odaxartál kérdező?:)
2013. szept. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Elegem van, hogy mindent elrontok. 25 éves vagyok, és soha nem volt még senkim.
2013. szept. 5. 14:55
 8/13 anonim ***** válasza:
akaszd fel magad ilyen hozzáállással
2013. szept. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A Tökös Kappan ***** válasza:
Szerintem egy-egy (vagy sok) ilyen csalódás után bizony kell, hogy az ember hagyjon magának időt, amíg regenerálódhat, de örökre butaság lenne lemondani erről az amúgy csodálatos érzésről.
2013. szept. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Egy szebb és tisztább világot láttok! Dús erdőkkel és rétekkel ezer féle állatal. Tiszta levegőt, tiszta vízet, tiszta földet.

Ezt ajánlom nektek, csak adjátok fel a szerelmet mint érzést! Lépjetek be a tiszta emberiségbe!

2013. szept. 5. 15:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!