Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » LÁNYOK! Milyen a külseje az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK! Milyen a külseje az álompasitoknak? (ne mond hogy nincs akkor azt írd ami tetszik)

Figyelt kérdés

Tényezőket vegyétek figyelembe:

-szemszín

-hajszín

-rassz - bőrszín (fehér, fekete, sárga) mediterrán stb

-magasság

-izom

-nemiszerv mérete


2013. szept. 5. 16:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

nincs ilyen:DD Sokáig a 180 magas pasik voltak azok akik...

Nem rég meg vesztemre egy 175-ös pasi rángatta meg a lelkivilágom, és most kezelgetem magam útána:DD


Szóval ez teljesen változó.

2013. szept. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Kócos boszorkány ***** válasza:

- kék vagy zöld szem

- szőkésbarna haj

- csak és kizárólag fehérbőrű

- magas legyen, mivel én is az vagyok

- az izom nem fontos, de fotelmalac se legyen

- nemiszerv mérete ... ezen jót röhögtem, ugyanis ha megismerkedsz valakivel, mégsem kérheted meg, hogy mutassa meg a méreteit és az alapján eldöntöd, hogy jöhet vagy sem. Volt már dolgom kicsivel is, naggyal is, sosem a méret döntött, hogy maradjon-e az életemben az illető vagy sem.

2013. szept. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Kék

Barna

Fehér normál

Nálam magasabb (160+)

Nálam legyen izmosabb, imádom a széles vállat, izmos karokat

2013. szept. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Leírom azt, aki most tetszik:

barna hajú, barna szemű, átlagnál kicsit barnább, de NEM cigány. Magas, vékony, nem izmos. Nemiszerve? Nem tudom!

Amúgy pont ilyen az ideálom, szinte mindig ilyen pasik tetszenek meg. Nekem nem az izmos pasik tetszenek, hanem a kifejezetten ropi alkatú fiúk. :) És egy kivételével mindig is barna hajú pasik tetszettek.

2013. szept. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem... valahogy bejönnek a britek. Konkrétan az írek meg a skótok. ._.
2013. szept. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
világos szem, barna haj, fehér bőr, 175-185, sportos testalkat, 14-18
2013. szept. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:

Szemszín: mindegy

Hajszín: barna vagy fekete

Bőrszín: fehér, fekete

Magasság: 170+

Izom: sok

Nemiszerv: mindegy

2013. szept. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

-kék szem

-szőke haj

-fehér bőr

-180 cm körül

-nem kell túl izmosnak lennie

-sablon:mind1 csak tudja használni :D

2013. szept. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Álmaim fèrfiújának hosszú ápolt lehetôleg barna haja van, megigèzô tekintete melyet kèk szemek tesznek teljessè. Hmm, a bõrszínben nem nehezítem a választást: fehèr. Magasabb nálam 180+, fèrfias testalkat (átölelem ès azzal a lendületten nem magam karolom át olyan csonti) ennek ellenére egy nálam picit alacsonyabb barna szemû fiú volt a barátom
2013. szept. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Álmaim fèrfiújának hosszú ápolt lehetôleg barna haja van, megigèzô tekintete melyet kèk szemek tesznek teljessè. Hmm, a bõrszínben nem nehezítem a választást: fehèr. Magasabb nálam 180+, fèrfias testalkat (átölelem ès azzal a lendületten nem magam karolom át olyan csonti) ennek ellenére egy nálam picit alacsonyabb barna szemû fiú volt a barátom. Ennyit errôl de a fantáziámat egy fent említett alak igazán meg tudná mozgatni.
2013. szept. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!