Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondjak a barátnőmnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mp33 kérdése:

Mit mondjak a barátnőmnek?

Figyelt kérdés
Az a bajom hogy nagyon sok emberrel beszél facen meg skypon. Nem akarom neki megmondani mert tuti hogy besértődik. Ha velem beszél nem igen figyel rám hanem arra a többbi emberrel. Nagyon dühít. Hogy mondjam meg neki?
2013. szept. 5. 16:51
 1/7 anonim ***** válasza:
ne fészen meg skypon beszélj vele
2013. szept. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha nem találkozunk így beszélünk de nem csak velem beszél hanem 20 másik emberrel
2013. szept. 5. 16:55
 3/7 zoliba' ***** válasza:
neked esik szarul és még te félsz attól,h megsértődik? Haha. Igazi papucs leszel. Bojtos
2013. szept. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egy jól irányzott rúgással rúgd ki a kezéből a telefont, miközben a facebookon lóg. Radikális, fel fog pofozni, de ha b!szik rád, de legalább reagál. :D


Na jó, inkább ne. Ilyet én is csak képzeletbe szoktam csinálni. De kirángathatnád sétálni, beülni valahova, közös sportot szervezni, ilyenek. Mondjuk abból sem lenne nagy bajod, szerintem, ha beszélnél becses személyével erről.

2013. szept. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

velem is ez volt csak a barátnőm telefonon beszélt

egész úton hozzám egy szót sem szólt

máskor meg békén nem hagyott


egyszer csak elkezdi hogy miért nem beszélek

vele én meg hát mondom neki nem szólhatok a telefonba

egyszer csak észre vette mi a bajom


és már nem csinálja eszt

ezzel aszt akarom mondani hogy hagyjad rá majd észre veszi vagy addig is hanyagolt te is

és ha meg kérdi mi a bajod mond el hogy mi bánt

én csak eszt tudom mondani

de várd meg a többi jó tanácsot is

2013. szept. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Mutasd meg neki, hogy milyen érzés, hogy lássa, hogy neked hogy esik.

Pl. ha írsz vele, amikor ő ír, várakoztasd, ne írj vissza csak egy idő után. Ha megkérdi hol voltál, mond, hogy: Itt csak még írtam pár haverral!


Ha ezt néhányszor megcsinálod szerintem rákérdez, vagy megmondja, hogy ez idegesítő, akkor te is megmondhatod, hogy Ő is ezt csinálta! :D


Sok sikert!:)

2013. szept. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat
2013. szept. 5. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!