Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit mondjak a barátnőmnek ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak a barátnőmnek ez ügyben, ami hihető, és normális? (és nem is igaz)

Figyelt kérdés

Szeretnék egy új facebook profilt kreálni, de kellene valami hihető ok rá, amit a barátnőmnek mondhatok, hogy miért tettem :D

Normális oka igazából nincs, csak szeretnék egy újat... Ötletek?

Az enyéim: Feltörték ééés... nincs több


2013. jan. 29. 20:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mondd el neki szerintem,mert ha egyszer véletlenül rájön....hmmm
2013. jan. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Komolytalan kérdés, tudom :D De kéne valami...

(Igen, tudom, túl sok a szabadidőm)

2013. jan. 29. 20:27
 3/11 anonim ***** válasza:
"Szia Drágám UFO-k léteznek és leszáltlak a öfldre és análisan mindegyik belémültetett a kreténség-generátort ami megakadályozza azt, hogy racionális szemmel nézzek a világba. Ezért szeretnék egy új Fb profilt, mert normális ember egyet sem csinál nemhogy ketőtt is, és mivel megigértek, hogy még felhivnak mert jovolt velem este ezért jobbnak látom, hogyha eltünök az internet világából az ő számukra."
2013. jan. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mond azt hogy van valami alkalmazás ami virust küld másoknak, és inkább csinálsz 1 újjat mert nem tudod melyik alkalmazás küldözgeti ^^
2013. jan. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ISTENEM xdd nem érti meg, hogy kell egy új?:D
2013. jan. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Az mekkora kretén válasz már, hogy kell egy új mert izé... Ráuntam a régire? :D


Az ufós válasz hasznosnak tűnik. :D Megfontolom

2013. jan. 29. 20:30
 7/11 anonim ***** válasza:

'"(és nem is igaz)"


Ezek után még akarsz valamit mondani?:D

2013. jan. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Holnap iskola!
2013. jan. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Irigyellek s szeretnék a helyedben lenni.... Szeretnék egyszer én is úgy élni, hogy magamnak csinálok problémát, mert egyszerűen másképp nincs nekem olyanom......... Nem ötlet kell neked hanem egy másik bolygó!
2013. jan. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Csinálsz egy másik profilt és szólsz neki. Ez ilyen nagy gond? Hány éves vagy? Gondolom kamasz.
2013. jan. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!