Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért van az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért van az, hogy az osztálytársaimnak már mind van vagy volt pasijuk de nekem még soha? /Többi lent/

Figyelt kérdés
Most vagyok 8.-as és minden barátnőmnek volt már barátja holott valamelyik sokkalta csúnyább nálam sőt még bunkó is. A kinézetem olyan átlagosnak mondható /a vádlim izmos, a combom kicsit vastag de amúgy formás lábaim vannak, karcsú derekam van a csípőm széles, a hasamon van egy kis felesleg, a mellem a koromhoz képest nagy de a felnőtt mellmérethez képest meg normálméretű, a lábam 40-es a nyakam hosszú és vékony, a hajam kicsit váll alá érő és természetes szőke, az arcom szép de sok a pattanásom.Van humorom és megértő vagyok.Szeretek sokat mozogni és zenét hallgatni!Szerintetek miért nem volt még egyetlen egy fiúm se?
2013. szept. 5. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Ami késik nem múlik. Gondolom azért próbálkoznak csak neked nemegy nyomorék kell, válogass nyugodtan.
2013. szept. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
9.-es vagyok és sosem volt barátom
2013. szept. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Egyáltalán nem csak a kinézet számít. Például ha szótlan vagy, és nem hívod fel magadra a figyelmet, észre sem fog téged venni senki. Aztán ha mondjuk mindig vidám vagy, teljesen más a kisugárzásod, és még szebbnek is tünsz. (Bocsi az elírásokért, ha van, telorol írok)


15 F

2013. szept. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszike amúgy meg igen általában nem vagyok az a könnyen barátkozó típus, próbálok ezen változtatni de nagyon nehezen megy!
2013. szept. 5. 21:35
 5/5 anonim válasza:
Ne félj, menni fog az. Egészen biztis lehetsz benne, én is pont ilyen vagyok. Most kezdtem a gimit, új osztályba vagyok, és nekem sem sikerült gyorsan beilleszkedni, barátkozni, igázából nem is sikerült még teljasen.
2013. szept. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!