Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki csak gimnázium után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki csak gimnázium után akar barátnőt, előtte semmiképp, ANNAK MI BAJA VAN?!

Figyelt kérdés
Tud válogatni, mert iszonyú jó pasi, de még sosem volt barátnője. Nekem is megfordult a fejemben, hogy meleg, de nem, egyszerűen csak gimi után lesz barátnője. :(
2013. szept. 6. 00:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Koncentrál a tanulásra.
2013. szept. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a tanulásra akar koncentrálni. Jó eséllyel nem is igényli egy lány társaságát, vagy csak nem ismer olyat, aki neki jó lenne.
2013. szept. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
betartcsa a törvényt
2013. szept. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
3-as te meg milyen törvényről beszélsz ember? Gondolom valami helyesírásról szólhat külön neked.
2013. szept. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Az is igaz, nagyon válogatós.
2013. szept. 6. 00:12
 6/12 anonim ***** válasza:
nekem dredd monta
2013. szept. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Így rázza le szerintem, aki nem jön be neki. Így nem sért meg senkit.
2013. szept. 6. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
impotens.
2013. szept. 6. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
én is ismerek egy ilyen fiút. és ő tuti nem a tanulásra koncentrál. én már arra is gondoltam ,hogy titkon önbizalom hiányos vagy nem tudom.
2013. szept. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hasonló vagyok én is. Gimiben nem érdekeltek túlzottan a lányok. Inkább csináltam más programokat, foci, túra stb. Sosem voltam tanulós, aki pedig nálam kezdeményezett azt elutasítottam.

Azóta csak annyi változott, hogy kezdenek érdekelni a lányok, de még a kezdeményezés nem nagyon megy. Ennek keresem magamban az okát, talán önbizalomhiány.

Kérdező! Fogadd el, vannak ilyen srácok! :)

20/F

2013. szept. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!