Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem élvezem a nyelves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem élvezem a nyelves csókot? Velem lehet a baj?

Figyelt kérdés

Már kb 4-szer csókolóztam de eddig soha nem élveztem. Nekem ezek voltak az elsők és a barátomnak is. Görcsölni sem szoktam. Vagy a nyelves csók nem is olyan jó, mint ahogy gondoltam volna? Esetleg még idő kell h bele jöjjünk?

Ja és még mielőtt mondanátok szájszagot nem érzek.

16/L


2009. nov. 2. 16:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

eleinte nekem sem tetszett,de most már (kb 1,5éveel az első után) imádom csinálin. szóval nyugi:)

amúgy anno én is jobbnak képzeltem a nyelves csókot.

2009. nov. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én megmondom őszintén, lehet hülyén hangzik (nem lehet, hanem biztos), de nem szeretek csókolózni, a nyelves csóktól rendesen írtózom. A csók nálam csak szex előtt, közben jöhet szóba.

18/L.

2009. nov. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sem élveztem.Addig amig meg nem ismertem a mostani páromat.Szerintem szerelem kell hozzá!16/L
2009. nov. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
ez nem kérdés, csak-úgy csók sose lesz olyan mint ha szereted akit csókolsz...
2009. nov. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Első barátommal nekem is ez volt (neki is én voltam az első), egyszerűen kellett egy kis idő mire "beleszoktunk"...(:
2009. nov. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom,nekem az első is jó volt és a többi is!Sosem voltam az az érzelgős típús de csókolózni imádok,főleg a mostani párommal!Nyelv piercing 4 ever:P
2009. nov. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A srácok több mint fele rosszul csókol (ez csak saját felmérés:), olyanokkal én sem élvezem. De ha találsz majd valakit aki tudja hogy kell és te is ráhangolódsz akkor élvezni fogod.

25/L

2009. nov. 4. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!