Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Terhes az exem! Mit tehetnék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes az exem! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
A lánnyal egy évig voltunk együtt, elég csúnyán szakítottunk. Nem beszéltünk hetek óta, erre egyik nap kapok tőle egy üzenetet hogy 10 hetes terhes, és biztosan tőlem! Nem hittem neki, elhajtottam, én nem fogom neki fizetni az abortuszt az biztos... Már új kapcsolatom van, és nem akarom egy ilyen lezáratlan dologgal elszúrni! A lány azt mondta el akarja vetetni, de közben variál is... Mit tehetnék? Mivel tudnám rászorítani az abortuszra vagy elérni hogy békén hagyjon? 21/F, 19/L

2013. szept. 5. 16:11
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
95%
fizetsz most vagy fizetsz 20 évig
2013. szept. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%
Légy férfi.
2013. szept. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
52%
Akaszd fel magad!
2013. szept. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
70%
ha nincs eszed, és csak ennyire futotta az értelmedből, akkor azt mondom így jártál.. tudod gyengébbek kedvéért feltalálták a gumit. erre akkor kellett volna gondolod amikor lefeküdtél vele
2013. szept. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, a történelem majdnem ismétli önmagát. Csak a régi storyba ezt mondta a nős pasi az uj nőpnek, miközben a régiszeretője után koslatott és leskelődött, és ujra akarta inditani a történetet vele és sirdogált neki.


Ismét meg kell állapítanom, hogy az irhamentés még mindig felbolgatja a gyomromat.

2013. szept. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
55%

A legokosabb dolog, az, ah fizeted az abortuszt vagy fele-fele arányban fizetitek... DE menj el vele az abortuszra, hogy még véletlenül se legyen keverés. Egyrészt ennyit igazán megérdemel tőled, akármilyen körülmények között is szakítottatok... még is csak a tiéd is a pocaklakó... Másrészt, meg ha variál akkor mindenképp menj el, el ne felejtsen elmenni és megcsináltatni...


És ahogy írták feljebb, tényleg inkább most fizess, mint utána 20 évig, vagy ameddig tanul...


Vagy, lemondasz róla és akkor nem kell fizetned, de az elég nagy gerinctelenség lenne részedről, másrészt elég nagy tortúra mire rendeződik stb...


Ez a legtisztább és legegyszerűbb módja, hogy fizetsz, elmész vele és kész.

2013. szept. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
83%

pocakilakónak nevezel egy élőlényt, miközben gyilkosságra búzditod a faszit.


Ezt a "jellemességet", hú ha:D

2013. szept. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
*régiszeretője -akinek akkora már volt egy gyereke a pasitól-csak a pasi nem volt felvilágosítva
2013. szept. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
Nem vitát akarok gerjeszteni az abortuszról. Az a helyzet hogy a lánynak már volt korábban abortusza, még a járásunk idején... És akkor megmondták neki, hogy még egy ilyen ne legyen különben a minimum hogy meddő marad, de nagyobb baja is lehet. Most állítólagos betegségei miatt nem meri vállalni, összevissza variál mindent hogy mégse akarja, megtartja, nem meri stb... Én csak le akarom ezt tudni, nem vagyok erre a hisztire kíváncsi én ezt nem is akartam és már unom hogy a nyakamon ugrál.
2013. szept. 5. 16:23
 10/38 anonim ***** válasza:

9 Ezt a hozzászólást csak az produkálja aki kamutopikot nyitott.


Ezek szerint megest nem jött be az amit ki akartál ezzel a kérdéssel váltani egy olyan emberből akinek egy abortusz miatt lelkifájdalma volt.


Igy jártál.

2013. szept. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!