Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasik mostanában folyton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik mostanában folyton mondják hogy mennyire cuki vagyok, most ezt bóknak vegyem?

Figyelt kérdés
Jó igazából ezt pozitívan kellene felfognom, de így nem azt érzem hogy úgy néznek rám mint egy nőre.
2013. szept. 6. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát hogy néznének?
2013. szept. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mondják inkább azt hogy jóképű vagy?

Ezt bóknak kell venni.

2013. szept. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Christiano Ronaldo ***** válasza:
Néha akkor mondom egy lányra hogy aranyos, vagy hogy cuki, ha igazából annyira nem is szép de nem is csúnya, viszont én meg kedves akarok lenni. :\ Ha ez segít neked valamiben...
2013. szept. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát igazából közrejátszik, hogy elég alacsony vagyok ebben az egészben. Igen, annál lényegesen jobb mintha nem mondanának semmit pl.:D


Utolsó: igazából pont sosem tartottam magam szépnek, viszont csúnyának sem, szóval lehet van ebben is valami :D

Viszont én azt gondolom, hogy ha valakit valaki teljesen átlagosnak tart, akkor nem mondja neki hogy cuki, szóval még mindig inkább +, mint -, legalábbis szerintem:D

2013. szept. 6. 18:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez jóval több,mint az átlagos kategória.
2013. szept. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!