Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért "veszekszünk" mostanában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért "veszekszünk" mostanában folyton? Sz*rjam le, és lépjek tovább?

Figyelt kérdés

Másfél hónapja felvett egy srác msnre (régebben már láttuk egymást párszor), azóta msnen minden nap órákat beszélgetünk, de személyesen még sosem beszéltünk.

Az a baj, hogy folyton kedélyváltozásai vannak. Van, mikor napokon át bókolgat, meg mondja, hogy talizhatnánk már, és megállás nélkül írogat, de van, mikor alig ír, és fontosabb egy film, vagy egy hül*e játék, mint én - szóval kb leszarja, mi van velem...

Eddig istenítettem, teljesen odavoltam érte, de most azt hiszem rájöttem, hogy ez az egész hülyeség. Mostanában már veszekszünk is. De Ő ilyen apróságokon vesz össze mindig, hogy pl nem akarom elmondani neki, mit álmodtam. Utána mondja, hogy jó, akkor ne mondd el, megyek, szia.

Annyira szar, mert eddig abban bíztam, hogy talizunk, aztán talán kialakulhat köztünk valami, de így már nem is biztos, hogy akarom. Mit csináljak? Valami tanács?

16/L


2009. júl. 25. 23:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Erre a legjobb megoldás a lelépés...:(
2009. júl. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ez így már alapból rossz hogy msn-re felvett és ott beszélgettek órákat... és másfél hónapon át... simán kellett volna hamarabb találkoznotok, és nem msn-en "beszélgetni"... msn... pfff... gusztustalan... sztem ha még mindig nem találkoztatok, és folyamatosan msn-en beszélgettek, hagyd a f*szba... lehet hogy élőbe meg se tudna szólalni... Fekete Teve - Onlány ;) keress rá és hallgasd meg... ha nem megy csak olvasd el a szövegét...
2009. júl. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!